Головна » 2016 » Березень » 24

22 березня 2016 року в приміщенні управління освіти, молоді та спорту Лозівської райдержадміністрації відбулось засідання районного методичного об`єднання вчителів, які викладають  предмет  «Захист Вітчизни»  з теми «Організація та проведення  навчально-польових зборів з учнями 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Лозівського району в 2015/2016 навчальному році».

В ході роботи   педагоги  обговорили  план проведення    навчально-польових зборів   та внесли  пропозиції  щодо   заходів,  які  допоможуть закріпити знання і навички, що  отримали учні 11 класів на заняттях з предмета «Захист Вітчизни».

Переглядів: 185 | Додав: Evgeniy | Дата: 24.03.2016

23 березня 2016 року у спортивній залі Краснопавлівського багатопрофільного ліцею пройшов фінал Першості з волейболу серед юнаків загальноосвітніх навчальних закладів Лозівського району.

Участь у ньому взяли команди Артільського НВК, Шатівського НВК, Катеринівської ЗОШ І-ІІІ ст, Краснопавлівського БПЛ, Орільського НВК, Полтавського  НВК,  які за результатами відбіркового зонального етапу зайняли 1-2 місця у своїх підгрупах.

Фінальний етап пройшов у гострій, безкомпромісній боротьбі, за підсумками якого І місце виборола команда Орільського НВК, ІІ місце посіла команда Полтавського  НВК , ІІІ місце -  команда Краснопавлівського БПЛ.

Команди, а також кращі гравці  були нагороджені кубками та дипломами від управління освіти, молоді та спорту Лозівської райдержадміністрації.

Переглядів: 188 | Додав: Evgeniy | Дата: 24.03.2016

КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів