Головна » 2016 » Березень » 21

Педагоги Царедарівського навчально-виховного комплексу повернулися додому з вагомою нагородою: срібною медаллю Сьомої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2016» (номінація «Інновації закладів освіти у роботі з молоддю в поза навчальний час»).

Наші земляки зуміли  гідно представити власні напрацювання на виставці найвищого рівня. До речі, ця виставка є найбільш рейтинговою та широкомасштабною освітньою виставкою в Україні, адже там презентувалися доробки навчальних закладів та освітніх установ із Чехії, Словаччини, Франції, Польщі, США, Австрії, Швеції, Німеччини, Греції.

Переглядів: 261 | Додав: Fresh | Дата: 21.03.2016

У неділю 20 березня пройшли чергові ігри Відкритої  Першості Лозівського району з футзалу. Ігри проходили паралельно у спортивній залі міського Палацу культури та у спортивній залі ДЮСШ «Юність».

У групі А змагалися – Артіль, Павлівка, Єлизаветівка, Надеждівка.

У групі Б - Явір-Клітка, Миколаївка, Яковлівка та Перемога.

Команди показали наступні результати:

Група А

Артіль - Надеждівка 4:1
Павлівка - Єлизаветівка 0:3
Павлівка - Надеждівка 4:3
Артіль - Єлизаветівка 6:4
Павлівка - Артіль 3:3
Надеждівка - Єлизаветівка 6:1

Група Б

Явір-Клітка - Миколаївка 7:1
Яковлівка - Перемога 5:3
Перемога - Миколаївка 5:5
Явір-Клітка - Яковлівка 4:3
Яковлівка - Миколаївка 9:0
Явір-Клітка - Перемога 6:1

Фінальні ігри Першості відбудуться у неділю 27 березня у спортивній залі ДЮСШ «Юність», де зустрінуться команди Явір-Клітки, Павлівки, Артільного та Яковлівки.

Переглядів: 197 | Додав: Evgeniy | Дата: 21.03.2016

18 березня 2016 року у м.Харкові відбувся обласний фестиваль «Мама, тато, я – спортивна сім'я», організований КУ «ХОЦФЗН «Спорт для всіх». Участь у ньому взяли 16 команд районів Харківської області.

До програми змагань входили 4 види випробувань:

  • Комбінована естафета
  • Естафета «Сімейна переправа»
  • Естафета «Спритна»
  • Змагання «Влучний тато»

Лозівський район на змаганнях представляла сім'я Твердохліб з с.Перемога: тато- Олег Володимирович, мама – Маргарита Олександрівна та їх син Максим.

У ході запеклої боротьби на протязі усієї програми змагань, звання найспортивнішої родини Харківщини вибороли наші земляки.

За перемогу на обласному фестивалі «Мама, тато, я – спортивна сім'я» родина Твердохліб була нагороджена медалями, дипломом, кубком за І місце, вишиванками та солодким короваєм.

Переглядів: 226 | Додав: Evgeniy | Дата: 21.03.2016

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0