Головна » 2016 » Лютий » 24

24 лютого 2016 року на базі Орільського НВК, Орільської ЗОШ, Краснопавлівського ліцею та Краснопавлівського НВК викладачами Харківської державної зооветеринарної академії була проведена профорієнтаційна робота для учнів 10-11 класів закладів освіти Лозівського району.

Викладачі інституту з любов'ю розповіли про свій заклад, факультети, провели цікаву профорієнтаційну бесіду, розповіли про безліч професій, які у наш час є конкурентноспроможними на ринку праці та запросили всіх бажаючих відвідати День відкритих дверей. 

Переглядів: 203 | Додав: Fresh | Дата: 24.02.2016

Згідно з планом роботи управління освіти, молоді та спорту Лозівської районної державної адміністрації на 2016 рік, з метою сприяння творчого зросту здібної молоді в галузі журналістики і художньої літератури серед дітей та підлітків, формування соціально-ціннісних орієнтирів, виховання громадянина-патріота України з високою національною свідомістю, що шанобливо ставиться до рідних святинь та національних духовних надбань, на базі Краснопавлівського багатопрофільного ліцею пройшов  районний конкурс серед творчої молоді, присвячений 93-й річниці утворення Лозівського району.

Твори  на конкурс були представлені у трьох напрямках : проза, поезія, журналістика  на тему: « Яким я бачу майбутнє Лозівщини»,  присвячену  93-й річниці утворення Лозівського району.

У номінації «Поезія» підкорила серця та посіла І місце - Насєдкіна Ольга, учениця Краснопавлівського ліцею.

Назаренко Оксана виборала І місце у номінації «Проза», Краснопавлівський ліцей.

Реуцька Владислава здобула І місце у номінації «Журналістика», Краснопавлівський ліцей.

Конкурс серед творчої молоді пройшов на високому рівні.

Ми бажаємо нашим учасникам віри в себе, а також віри в оригінальність своїх худо ... Читати далі »

Переглядів: 245 | Додав: Fresh | Дата: 24.02.2016

Як змоделювати такий урок, після проведення якого учень не тільки збагатиться знаннями, а ще й осягне життєву мудрість?  Ключовою проблемою засідання групи вчителів української мови та літератури, яке відбулося 24 лютого 2016 року, стала наступна: «Сучасний інноваційний урок: кроки до вдосконалення методів та форм (моделювання уроків у 7 класі).

У процесі проведення заняття з педагогами керівник групи Харибіна Наталія Миколаївна  мала на меті опрацювати нормативно-правову базу з питань проведення ДПА  у 2015-2016 н.р.; акцентувати роботу групи на науково-методичних основах побудови сучасного уроку української мови та літератури в 7 класі, окреслити коло проблем та вказати на шляхи їх розв’язання; проаналізувати структуру викладу та змістову наповненість  матеріалів у підручниках з української мови та літератури у 7 класі; визначити рекомендації на подальшу творчу, ефективну, змістовну педагогічну діяльність.

Філологи взяли участь у фаховому тестуванні, методичній розвідці, заповнили рефлексійні анкети. Доповіді, пропозиції, зауваги учасників заходу Мамай Л.Ю., Терехової А.М., Лихвар П.Д., Харибіної Н.М.  були змістовними, методично наповненими й актуальними. Усі члени групи поділилися досвідом викладання української мови та літератури в 7 класі, тож результатом колективної творчої діяльності стала модель інноваційного уроку для семикласників.

Переглядів: 309 | Додав: Fresh | Дата: 24.02.2016

КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів