Головна » 2016 » Лютий » 12

12 лютого в залі засідань УОМС відповідно за плану роботи РМК відбулося засідання групи молодих фахівців біології та хімії з теми «Методологія сучасного уроку на засадах особистісно зорієнтованого, компетентісного та діяльнісного підходів – стрижнева вимога реалізації освітніх стандартів».

В ході проведення заходу було забезпечено цілеспрямоване методичне навчання молодих педагогів щодо користуванням конструктором уроку, зосереджено увагу на осмисленні типології різновидів уроків, що практикуються в сучасній школі.

Особлива увага приділялась стимулюванню бажання підвищувати свій професійний рівень, прискоренню професійного становлення та процесу адаптації молодих фахівців.

Переглядів: 203 | Додав: Fresh | Дата: 12.02.2016

11 лютого 2016 року Лаптєва Олена Миколаївна, керівник РМО шкільних бібліотекарів, взяла участь у засіданні обласного тимчасового творчого колективу з питання "Роль шкільної бібліотеки у національно-патріотичному вихованні учнівської молоді".

Члени ТТК ( а саме 10 представників із міста Харкова та неподалік розташованих районів) в інтерактивному спілкуванні обговорювали доленосне для нашої країни питання: які форми роботи, традиційні та оновлені, зможуть підняти в учнів поріг національної свідомості та суспільної активності, сформують їх поведінкові еталони, розширять діапазон читацького досвіду книгокористувачів.

У загальну скарбничку обласного досвіду з даного питання внесли свою частку і бібліотекарі Лозівського району. Модель впровадження у бібліотечному середовищі Концепції національно-патріотичного виховання школярів отримала на зібранні загальне схвалення.

Переглядів: 174 | Додав: Fresh | Дата: 12.02.2016

КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів