Головна » 2016 » Лютий » 11

11 лютого в управлінні освіти, молоді та спорту було проведено методичний калейдоскоп для вчителів інформатики для груп "Wi-fi" та "Bluetooth".

Вчителі Безверхній М.М. та Понкратенко О.В. поділились своїм баченням на питання підвищення навчальної мотивації учнів через систему урочної та позаурочної діяльності. Вчителі інформатики Ярош Р.В та Вержбицька О.В. презентували свій досвід роботи із застосування різних форм і методів навчання при викладанні інформатики.

Переглядів: 173 | Додав: Fresh | Дата: 11.02.2016

10 лютого 2016 року на базі Краснопавлівського багатопрофільного ліцею Лозівської районної державної адміністрації, фахівцями психологічної служби управління освіти, молоді та спорту було проведено тренінгове заняття для учнів 10 класів «Протидія сексуальним домаганням та сексуальному насиллю».

Цей захід було проведено з метою навчити дітей знаходити та  розпізнавати основні прийоми схилення до сексуальної близькості (спроби маніпулювання, тиск, погрози, застосування фізичної сили); уміти адекватно поводитися в ситуаціях схилення до сексуальних стосунків, загрози насилля; уникати ситуацій, які загрожують сексуальним насиллям; знати, що треба робити жертві сексуального насилля, щоб полегшити страждання і щоб насильник не уник кари.

Під час тренінгу учасники розглянули наступні питання:

  • Як протидіяти сексуальним домаганням;
  • Як уникнути сексуального насилля;
  • Допомога жертві сексуального насилля.

Діти отримали інформаційний матеріал та разом з практичними психологами району розробили пам’ятку «Як не стати жертвою насильства».

Переглядів: 594 | Додав: Fresh | Дата: 11.02.2016

КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів