Головна » 2016 » Лютий » 10

10 лютого 2016 року в управлінні освіти, молоді та спорту Лозівської районної державної адміністрації відбувся семінар – практикум для вчителів історії з теми : "Високі бали на ЗНО з історії України завдяки співпраці учителя і учня".

Метою зібрання педагогів було обговорення питання підвищення результатів ЗНО шляхом активної взаємодії учителя і учня в урочний та позаурочний час. Вчитель історії Краснопавлівського багатопрофільного ліцею Горбунова І. А ознайомила присутніх з першими кроками впровадження в загальноосвітніх навчальних закладах району пілотного освітнього  проекту КВНЗ « Харківська академія неперервної освіти» « Організація підготовки випускників  загальноосвітніх навчальних закладів до ЗНО»  Метою проекту є створення умов випускникам шкіл віддалених районів для системного повторення набутих у 7-11 класах знань з тих предметів, що виносяться на ЗНО у 2016 році.

В практичному блоці семінару Куштим Л.О., вчитель історії Перемозької ЗОШ провела тренінг для вчителів. Учасники в ході тренінгових вправ розробляли структуровані навчально- тематичні плани , складали графіки та розклади щодо організації системного повторення вивченого в попередні роки.

Очікуваними результатами впровадження освітнього проекту є підвищення предметних компетентностей вчителів історії і, відповідно, підвищення результатів ЗНО у 2016 році серед випускників  загальноосвітніх навчальних закладів Лозівського району. 

Переглядів: 205 | Додав: Fresh | Дата: 10.02.2016

КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів