Головна » 2016 » Лютий » 08

Протягом уже декількох років доля прихильною була до школярів Лозівського району і вони ставали переможцями обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості. Тричі отримували дипломи переможців на заключних етапах.

Тому цьогоріч з особливим хвилюванням і учні, і педагоги, і усі зацікавлені в перемозі дівчат чекали результатів обласного етапу, адже роботи неординарні, високохудожні, заслуговували уваги.

І добрі вісті не забарилися: перше місце розділили Жмур Діана, учениця 11 класу Надеждівського НВК, та Гайдаржа Марія, учениця 11 класу Смирнівського НВК.

Наймолодша ж учасниця - Кобиш Валерія, учениця 9 класу Перемозької ЗОШ І-ІІІ ступенів, посіла ІІІ місце.

Радість перемоги розділили і наставники: Харибіна Н.М. (Надеждівський НВК), Середа І.В. (Смирнівський НВК), Кобиш Т.Л. (Перемозька ЗОШ І-ІІІ ступенів).

Переглядів: 196 | Додав: Fresh | Дата: 08.02.2016

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В рамках районної акції «Українська пам'ять» 05.02.2016 року на базі Комсомольського навчально-виховного комплексу проведена загальношкільна лінійка «Слава героям!» за участю представників Лозівської спілки учасників АТО» Бєсєди С.М,  Снігиря Є.М., Кожухарьова Ю.І., Сиргі П.Д., Матвійчика В.М. та Горбатюка В.В. Учні закладу винесли слова подяки воїнам та в знак пошани вручили каравай. За ініціативою органу учнівського самоврядування в закладі проведена акція «Зігрій солдата у зоні АТО», під час якої були зібрані продукти харчування та передані представникам спілки.

В теплій дружній обстановці учасники заходу обговорювали події, які відбуваються на сході країни. Разом з тим в практичні частині заходу Снігир Є.М. продемонстрував учням спорядження українського військового та показав прийоми  надання першої допомоги пораненим у бою.

Кульмінацією проведення «круглого столу» стало акопельне виконання учнями навчального закладу Гімну України. 

Переглядів: 199 | Додав: Fresh | Дата: 08.02.2016

КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів