Головна » 2015 » Грудень » 17

17 грудня відбулася Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «І. Карпенко-Карий та М. Старицький – корифеї українського театру», присвячена 170-річчю від дня народження І.К. Карпенка-Карого та 175-річчю від дня народження М.П. Старицького. 

До проведення даного заходу долучилися й учителі української мови та літератури Лозівщини. Це Бершак Інна Сергіївна, учитель Орільського НВК, зі статтею "Велетень драматургії та театру", Колеснікова Ірина Іванівна, учитель Миколаївського НВК, з дослідженням "Невідомий Тобілевич: 25 фактів, які ви не знали про І.Карпенка-Карого" таХарибіна Наталія Миколаївна, учитель Надеждівського НВК, із роботою "Національно-патріотичні архетипи у творчості Михайла Старицького як джерела виховання сучасного школяра". 

Слід зазначити, що в обговоренні запропонованої теми на форумі КВНЗ «ХАНО» взяли активну участь учителі: Мамай Любов Юліївна (Тихопільська ЗОШ І-ІІ ступенів), Габор Ольга Петрівна (Полтавський НВК), Тимошенко Наталія Олексіївна (Орільська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Харибіна Наталія Миколаївна (Надеждівський НВК), Дейнеко Олена Ігорівна (Катеринівська ЗОШ І-ІІІ ступенів).

Сьогодні, як ніколи, нам потрібні  твори  цих драматургів-ювілярів, бо насичена їхня спадщина духом патріотизму і нескореності. За словами учасників конференції, працювати було цікаво, адже це дало можливість пізнати нове й невідоме у творчості фундаторів українського теат ... Читати далі »

Переглядів: 318 | Додав: Fresh | Дата: 17.12.2015

17 грудня у залі засідань управління освіти, молоді та спорту відбулась нарада керівників навчальних закладів Лозівського району.

Було розглянуто такі питання:

1. Про  підсумки роботи  щодо охоплення дітей позашкільною освітою в ЗНЗ району.

2. Про підсумки  контрольно-аналітичної діяльності  управління освіти, молоді та спорту у 2015 році та план  КАД  на 2016 рік.

3. Про особливості зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році.

4. Про підготовку і  проведення  Новорічних та Різдвяних свят, зимових канікул у 2015/2016 навчальному році.

5. Про стан роботи управління освіти, молоді та спорту зі зверненнями громадян у   ІV кварталі 2015 року.

6. Про охорону праці в ЗНЗ району.

Переглядів: 233 | Додав: Fresh | Дата: 17.12.2015

16 грудня 2015 року на базі Катеринівської ЗОШ І-ІІІ ст.пройшов фінальний етап Першості з бадмінтону серед загальноосвітніх навчальних закладів Лозівського району. Участь у ньому взяли 8 команд, які за результатами відбіркового зонального етапу зайняли 1-2 місця у своїх підгрупах.

Учасники фіналу змагалися за коловою системою. Загальнокомандний залік складався із сумарних результатів усіх учасників команди.

Фінальний етап пройшов у гострій, безкомпромісній боротьбі, за підсумками якого І місце виборола команда Павлівської ЗОШ, ІІ місце посіла команда Садовської ЗОШ, ІІІ місце у команди Катеринівської ЗОШ І-ІІІ ст.

У особистому заліку місця розподілилися наступним чином:

Юнаки (1 ракетка)

1 місце    Рубан Віктор        Садовська ЗОШ

2 місце    Хондока Андрій   Артільський НВК

3 місце    Кащей Дмитро     Катеринівська ЗОШ 

Хлопці   (2 ракетка)

1 місце    Павлов Денис     Катеринівська ЗОШ 

2 місце    Шопін Михайло Павлівська ЗОШ

3 місце    Кутя Богдан        Орільська ЗОШ

Дівчата

1 місце   Семеннікова Дарина  Павлівська ЗОШ

2 місце   Цибель Анжела          Садовська ЗОШ

3 місце   Дьордяй Катерина     Орільська ЗОШ

 

 

Переглядів: 312 | Додав: Evgeniy | Дата: 17.12.2015

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0