Головна » 2015 » Грудень » 11

11 грудня 2015 року в залі засіданьУправління освіти, молоді та спорту Лозівської РДА, психологічною службою управління освіти було проведено інформаційний тренінг для заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів на тему «Суїцидальна поведінка дітей і підліткі: причинчини, ознаки, засоби профілактики»

Під час заходу методист психологічної служби управління освіти, молоді та спорту  Світлана Суховій разом з учасниками розглянули загальні поняття та проблему суїциду в дитячому середовищі. Обговорили приклади та ситуації з життя підлітків, визначили проблемні питання, мотиви та причини, які штовхають дітей до вчинення самогубств. Методист надала можливість учасникам поглибити знання щодо профілактики суїцидальної поведінки під час проведення теоретичної та практичної частин тренінгу. Під час виконання психологічних методик учасники мали змогу оцінити рівень власного емоційного вигорання та професійної кризи, набути досвід дієвих засобів профілактики негативних психічних станів та використання їх у повсякденній діяльності.

Узагальнення отриманих даних дало можливість зробити певні висновки стосовно ставлення слухачів тренінгу до суїцидальної поведінки. Кожен висловив власний погляд на проблему, поділився професійним досвідом її вирішення. По закінченні заходу для учасників були розроблені рекомендації щодо проведення профілактичної роботи у ЗНЗ з питань суїцидальних тенденцій.

Переглядів: 259 | Додав: Fresh | Дата: 11.12.2015

11 грудня 2015 року в залі засідань управління освіти, молоді та спорту Лозівської РДА відбувся інтелектуальний математичний батл за темою: "Ефективна мотивація до пізнавальної діяльності учнів з використанням тестових технологій при підготовці найскладніших завдань ДПА та ЗНО з математики".

Вчитель математики Краснопавлівського багатопрофільного ліцею Скорик Н.А. з вчителями математики розглянула тестові задачі по підготовці до ЗНО за різними темами. По черзі вчителі мали змогу показати свої знання з різних тем та розв'язати по декілька цікавих задач.

Переглядів: 306 | Додав: Fresh | Дата: 11.12.2015

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0