Головна » 2015 » Листопад » 18

18 листопада на базі Яковлівського НВК відбулась зустріч старшокласників з депутатами районної ради за темою «Майбутнє країни очима молоді».  Зустріч проходила у форматі «круглого столу», на якому розглядались актуальні питання сьогодення.  Сподіваємося, що ми досягли мети нашої зустрічі: зробили ще один крок до формування старшокласників як свідомих громадян. 

Переглядів: 195 | Додав: Fresh | Дата: 18.11.2015

12 листопада учні й учителі Краснопавлівського багатопрофільного ліцею Лозівської районної державної адміністрації Харківської області взяли участь у Міжнародній виставці «Освіта та кар'єра – День студента 2015» у м. Києві, а також у семінарі «Медіапсихологія як основа інформаційної безпеки і ресурс для кар'єрного розвитку», включеного в заходи виставки. Запрошені діти є переможцями конкурсу «Діти, медіа, мир» за твори-звіти у трьох номінаціях: «Телевізійні уподобання в родині», 1 місце (Бархан Діана, Зливка Вікторія, учениці 9-А класу, наставник Загорулько Г. О.), «Діти і комп’ютерні ігри», 2 місце (Захарова Юлія Сергіївна, Чиганцева Ольга., учениці 11 класу, наставник Чуйко Т. І.), «Діти і соціальні мережі», 1 місце (Микитенко Тетяна, Насєдкіна Ольга., учениці 11 класу, наставник Чуйко Т. І.).

Зазначені заходи відбулися в Українському домі. Дітям була надана можливість виступити з результатами своїх досліджень, а педагоги взяли участь у тематичній дискусії. Найдьонова Л. А., заступник директора з наукової роботи, науковий керівник усеукраїнського експерименту з упровадження медіаосвіти, доктор психологічних наук інституту соціальної та політичної психології, запросила учнів до співпраці – написання наукових робіт з медіапсихології при Малій академії наук.

За кошти організаторів учні відвідали музей популярної науки і техніки "Експерементаніум", що на Подолі, де були продемонстровані закони науки та явища навколишнього світу. З інтерактивними експона ... Читати далі »

Переглядів: 209 | Додав: Fresh | Дата: 18.11.2015

18 листопада в залі засідань управління освіти, молоді та спорту відбулося засідання вчителів української мови та літератури, які входять до групи «педагог-професіонал». Під час проведення брейн-стормінга вчителі не лише поповнили свої знання щодо впровадження педагогічних інновацій як основи якісної освіти, а й спробували створити алгоритм для формування критичного мислення національно свідомої особистості. Зацікавила педагогів і презентація словника сучасного вчителя, який спробувала укласти для колег Чумак О.Л., учитель Чернігівського НВК. Емоційно та захоплено ділилися своїми «педагогічними родзинками» вчителі Мороз А.Б. , Маркова С.М., словесник з Орільської ЗОШ.

А під час відкритої трибуни кожен педагог міг висловити своє ставлення до певної інноваційної технології.

Вчителі дійшли висновку, що якісна освіта можлива лише там, де працює креативний педагог – професіонал, який не боїться змін!

Переглядів: 191 | Додав: Fresh | Дата: 18.11.2015

 

 

 

 

 

 

 

17 листопада 2015 року в приміщенні районного Будинку культури було проведено районний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я».

У фестивалі взяло участь 12 команд закладів освіти Лозівського району.

Програмою фестивалю було передбачено:

  • конкурс літературно - музично-спортивних міні композицій;
  • конкурс плакатів «Здоровим бути модно!»;
  • презентації соціальних відеороликів «Молодь обирає здоров’я».

Учасники фестивалю обмінялися досвідом, щодо профілактики запобігання негативним проявам серед молоді, використовуючи вокальні, хореографічні, спортивні здібності. Команди довели присутнім свою активну позицію і власне бачення проблем сьогодення. Виступи мали переконуючу силу та мотивували на здоровий спосіб життя.

... Читати далі »

Переглядів: 275 | Додав: Fresh | Дата: 18.11.2015

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0