Головна » 2015 » Листопад » 17

13-14 листопада 2015 року в місті Києві відбувся VIII Відкритий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби пам’яті ЗМС України, призера Олімпійських ігор Євгенія Бусловича .

У змаганнях взяли  участь біля 250 учасників з 10 областей України.  Традиційно, участь у цих престижних змаганнях взяли Краснопавлівскі борці відділення вільної боротьби ДЮСШ «Спартанець».

У ваговій категорії 29 кг чемпіоном став Денис Винтонишин, якого підготував тренер-викладач ДЮСШ «Спартанець» Іліметов А. Р.
 

 

Переглядів: 165 | Додав: Evgeniy | Дата: 17.11.2015

17 листопада 2015 року в залі засідань управління освіти, молоді та спорту проведено методичний тренінг вчителів хімії та біології на тему «Стратегії ефективної підготовки учнів до ЗНО, типові проблеми та шляхи її вирішення».

Педагоги мали можливість вдосконалити свої знання та навички щодо реалізації змісту завдань у форматі ЗНО, окреслили типові проблеми та побудували траєкторію їх вирішення.

Вчителі озброїлися досвідом роботи щодо опанування технологією тестових завдань та методикою навчання школярів розвивати свій інтелект у самостійній діяльності з урахуванням індивідуальних  особливостей та нахилів.

Переглядів: 216 | Додав: Fresh | Дата: 17.11.2015

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0