Головна » 2015 » Листопад » 16

16 листопада 2015 року була проведена методична студія для вчителів англійської мови закладів освіти району. У ході роботи методичної студії розглянуто методичні рекомендації щодо проведення ЗНО-2016 з іноземної мови та шляхи реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді  під час навчання англійської мови. Методист РМО Лібега Н.В. довела до відома присутніх про початок роботи спільного проекту з Оксфордською освітньою групою. У межах проекту відбудеться семінар за темою «Можливості застосування методик та принципів, що використовуються у загальноосвітніх навчальних закладах Великої Британії для ефективного навчання англійської мови». Учителі навчальних закладів Лозівського району також візьмуть участь у цьому проекті.

Переглядів: 191 | Додав: Fresh | Дата: 16.11.2015

Для творчого розв’язання певних педагогічних завдань учасники запросили конкурсантів до майстер-класу, який відбувся 16 листопада 2015 року у залі засідань управління освіти, молоді та спорту.

Порядок виступів конкурсантів визначив жереб. Атмосфера під час випробувань була позитивною . Усі учасники залюбки брали участь у майстер-класах, підтримували та допомагали один одному. Вчителі продемонстрували комплекс методичних прийомів, педагогічних ідей, оригінальних підходів, що забезпечують ефективне вирішення навчально-виховних завдань. Наступне випробування – підготовка та реалізація освітнього проекту.

Бажаємо усім учасникам успіху!

Переглядів: 193 | Додав: Fresh | Дата: 16.11.2015

КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів