Головна » 2015 » Листопад » 09

Традиційно у листопаді у КЗ «Харківський обласний палац дитячої та юнацької творчості» проводиться обласний етап акції «Молодь за здоровий спосіб життя ».

Мета акції: залучення дітей та учнівської молоді до здорового способу життя, підвищення рівня валеологічної культури, формування здорових навичок життя.

У Лозівському районі акція  триватиме протягом листопада.

У рамках акції в закладах освіти  заплановано провести  виставки науково- популярної літератури, конкурси малюнків та плакатів, виховні години і круглі столи.

Учнівська молодь Лозівського району активно бере участь у районному етапі акції «Молодь за здоровий спосіб життя ».

Одним із заходів Акції є конкурс малюнків на відповідну тематику.

На розгляд журі конкурсу було подано 30 учнівських та колективних  робіт із 14 закладів освіти Лозівського району.

Надані малюнки супроводжувалися письмовими зверненнями до однолітків, пропагували здоровий спосіб життя.

Кращими виявилися роботи вихованців гуртка « Образотворче мистецтво» будинку дитячої та юнацької творчості Лозівської районної ради, учнів Катеринівської ЗОШ І-ІІІ ступенів  (керівник гуртка Музика В. Ю.) які були направлені для  участі  в обласному етапі акції «Молодь за здоровий спосіб життя».

Переглядів: 372 | Додав: Fresh | Дата: 09.11.2015

Традиційно в листопаді стартує ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів.

7 і 8 листопада 2015 року на базі Катеринівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися олімпіади з географії та російської мови. 97 переможців І (шкільного) етапу (учні 8-11 класів з 22 ЗНЗ району) взяли участь у випробуваннях.

Кращі учні навчальних закладів упродовж двох місяців ( з 7 листопада по 27 грудня 2015 року) змагатимуться за звання найсильнішого у районі та за право брати участь у ІІІ (обласному) етапі олімпіад. Бажаємо успіхів у підкоренні наукових вершин!

Переглядів: 200 | Додав: Fresh | Дата: 09.11.2015

 

 

 

 

 

 

 

Диплом І ступеня – таку найвищу нагороду отримав Царедарівський навчально-виховний комплекс за підсумками обласної тематично виставки ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття», що тривала з 3 листопада по 5 листопада у Харкові. Цього разу в області провели сорокову виставку.

До свята педагогічного новаторства долучилися навчальні заклади, методичні центри та районні методичні об’єднання міста Харкова та області. Усього було 18 учасників.

Превалюючою на виставці стала тема національно-патріотичного виховання молоді, проблематиці якої і були присвячені експозиції домінантів.

Лозівський район презентував педагогічний альянс Царедарівського і Полтавського навчально-виховних комплексів. Педагоги довели, що їхнє освітнє об’єднання – це школа партнерства, пізнання, пошуку, де професійна віртуозність колективу перетворила його у створений бренд освітньої політики Лозівщини у сфері виховання українських патріотів.

Переглядів: 223 | Додав: Fresh | Дата: 09.11.2015

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0