Головна » 2015 » Листопад » 02

2 листопада 2015 року в управлінні освіти, молоді та спорту відбулося заняття в "Акме-лабораторії" для вчителів іноземної мови. Його концептуальною ідеєю було залучення молодих вчителів до самостійної роботи у віртуальному середовищі педагогів-новаторів, формування іх готовності до інноваційної діяльності. Захід проходив у формі проблемно-зорієнтованого полілогу, в ході якого досвідом з молодими педагогами ділилась вчитель німецької мови Єлизаветівського НВК Артеменко І.В. Вона представила практичні матеріали з досвіду застосування педагогічних інновацій, дидактичні матеріали до навчальних занять, методичні розробки технологічних уроків та виховних заходів. Очікуваним результатом зустрічі стала сформованість позитивної мотивації та ціннісно-смислові орієнтації вчителів в процесі викладання іноземної мови.

Переглядів: 205 | Додав: Fresh | Дата: 02.11.2015

З 28 по 31 жовтня в місті Бровари відбувся Чемпіонат України з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2000-2001 років народження.

Гідно представила Лозівщину вихованка районної ДЮСШ «Спартанець» Малявка Христина (тренер - викладач Іліметов Аркадій Рашидович ), яка посіла третє місце у ваговій категорії 62 кілограми.

Вітаємо Малявку Христину та тренера з успіхом.

Переглядів: 203 | Додав: Evgeniy | Дата: 02.11.2015

31 жовтня 2015 року збірна команда Лозівського району у складі Кошуби Євгена, Семиволоса Володимира та Ольшанської Тетяни  взяла участь у фінальних змаганнях з настільного тенісу за програмою обласної Спартакіади серед районів області та міст обласного значення, які проходили у місті Харків.

У особистому заліку Тетяна Ольшанська виборола перше місце серед жінок. У загальнокомандному заліку наші спортсмени  посіли 8 місце серед 17 районів області у  ІІ групі.

Переглядів: 185 | Додав: Evgeniy | Дата: 02.11.2015

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0