Головна » 2015 » Жовтень » 22

22.10.2015 в залі засідання управління освіти, молоді та спорту Лозівської РДА відбулася нарада керівників ДНЗ та заступників директорів з навчально-виховної роботи НВК. На нараді було розглянуто ряд питань:

1. Про здійснення контролю за організацією харчування дітей.

2. Про стан ведення ділової документації в дошкільних навчальних закладах.

3. Про стан відвідування дітьми ДНЗ.

Переглядів: 204 | Додав: Fresh | Дата: 22.10.2015

Згідно з планом роботи управління освіти, молоді та спорту Лозівської районної державної адміністрації 22 жовтня 2015 року в Орільському НВК відбувся семінар-практикум "Можливості середовища алгоритмів Scratch в шкільному курсі інформатики".

Вчителі-професіонали мали змогу продемонструвати свої уміння у користуванні цією програмою.Саме Скретч дає дітям змогу навчитися основ програмування та відкриває їм шлях до таких професій, як програміст, схемотехнік, конструктор, технічний дизайнер. Секрет програмування в середовищі Скретч полягає у тому, що тут не потрібно запам’ятовувати назви команд і вміти писати їх без помилок. Програми у Скретчі не пишуть, а складають з готових блоків-команд, схожих на блоки дитячого конструктора Лего.

На завершенні вчителі побували на цікавому уроці у 4 класі (учитель Вержбицька Оксана Володимирівна).

 

Переглядів: 324 | Додав: Fresh | Дата: 22.10.2015

21 жовтня 2015 року на базі Орільського НВК пройшов фінал Першості з міні-футболу серед юнаків загальноосвітніх навчальних закладів Лозівського району.

Участь у ньому взяли команди Орільського НВК, Краснопавлівського ліцею,Смирнівського  НВК, Садовської ЗОШ І-ІІІ ст., Артільського НВК, Перемозької ЗОШ І-ІІІ ст , які за результатами попереднього зонального етапу посіли І-ІІ місця у своїх підгрупах.

За результатами фінальних ігор І місце посіла команда Садовської ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Дорошенко Е.М.), ІІ місце посіла команда Орільського НВК (вчитель Марков О.А), ІІІ місце – команда Смирнівського НВК (вчитель Багдасарян К.Х.)/

Команди – переможниці були нагороджені грамотами та кубками від управління освіти молоді та спорту Лозівської райдержадміністрації.

Переглядів: 211 | Додав: Evgeniy | Дата: 22.10.2015

21 жовтня 2015 року в КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» відбувся фестиваль ораторського мистецтва за темою «Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизна наша з нами (І. Багряний)». У Фестивалі взяли участь 41 учень 10 – 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів районів (міст) області й 6 учнів інтернатних навчальних закладів.

Учасники Фестивалю в І турі представили свої виступи із вищевказаної теми. У ІІ турі автори найкращих виступів склали діалоги.

За підсумками І й ІІ турів оргкомітетом Фестивалю визначено 6 переможців і 11 лауреатів.

Звання лауреата виборола і наша землячка - Насєдкіна Ольга, учениця 11 класу Краснопавлівського багатопрофілього ліцею Лозівської районної державної адміністрації Харківської області.

9 листопада 2015 року, у День української писемності та мови, відбудеться урочисте нагородження переможців і лауреатів фестивалю ораторського мистецтва.

Переглядів: 236 | Додав: Fresh | Дата: 22.10.2015

КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів