Головна » 2015 » Жовтень » 21

21 жовтня 2015 року на базі будинку дитячої та юнацької творчості відбувся семінар-нарада для вчителів художньо-естетичного циклу за темою: «Творча та професійна активність педагогів як одна із умов якісного викладання предметів художнього та музичного мистецтва». Підсумком роботи стало відвідування творчої майстерні керівника гуртка образотворчого мистецтва будинку дитячої та юнацької творчості. 

Переглядів: 239 | Додав: Fresh | Дата: 21.10.2015

Імідж сучасного вчителя, управління розвитком творчого потенціалу педагога, формування позитивної мотивації, зміщення акцентів, визначення пріоритетів власної педагогічної діяльності, побудова індивідуальної освітньої траєкторії фахового зростання - ці питання стали основою засідання групи вчителів української мови та літератури, яке відбулося 21 жовтня 2015 року в управлінні освіти, молоді та спорту Лозівської РДА.

Харибіна Наталія Миколаївна, керівник групи, провела методичний практикум, поділилася досвідом роботи з питань участі у фахових конкурсах ("Учитель року", Обласна виставка-презентація передових ідей і технологій), звернула увагу на необхідність дієвої, грунтовної допомоги філологічно обдарованим учням у підготовці до олімпіад, конкурсів, турнірів. Було конкретизовано та деталізовано напрямки роботи кожного члена групи, визначено рекомендації щодо консолідації діяльності словесників, головна мета якої - національно-патріотичне виховання сучасної молоді та підвищення якості філологічної освіти.

Переглядів: 202 | Додав: Fresh | Дата: 21.10.2015

КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Архів записів