Головна » 2015 » Жовтень » 18

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17 жовтня 2015 року на базі Орільського НВК за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Фонд Олександра Фельдмана» відбувся традиційний юнацький футбольний "Турнір 1000 команд" серед учнів ЗНЗ Лозівського району.

Змагання було проведено у два етапи, відповідно регламенту та за правилами міні-футболу за«олімпійською системою». У першому етапі взяли участь команди з 22 навчальних закладів.

Перемогу здобули учні Оріського НВК , друге місце посіли учні Краснопавлівського багатопрофільного ліцею, третє – учні Садовської ЗОШ І-ІІІ ст.

Команди- переможці ІІ етапу змагань були нагороджені:

  • За І місце від благодійного фонду «Фонд Олександра Фельдмана» Почесною грамотою «Турніру тисячі команд», комплектами  нової футбольної форми,гравці та тренер футбольними м’ячами  (10шт.)
  •  За ІІ місце від благодійного фонду «Фонд Олександра Фельдмана» Почесною грамотою «Турніру тисячі команд»,гравці та тренер футбольними м’ячами  (5шт.)
  • За ІІІ місце від благодійного фонду «Фонд Олександра Фельдмана» Почесною грамотою «Турніру тисячі команд»,гравці та тренер футбольними м’ячами  (3шт.)
Переглядів: 161 | Додав: Evgeniy | Дата: 18.10.2015

КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів