Головна » 2015 » Жовтень » 12

 

 

 

 

 

 

 

12 жовтня в залі засідань управління освіти, молоді та спорту відбувся семінар-нарада для вчителів трудового навчання та технологій за темою «Актуальні питання щодо викладання трудового навчання у 2015/2016 навчальному році. Підготовка до Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання». Після семінару вчителі продовжили свою роботу в групах.

Група «Майстри»  організувала свою роботу у форматі  педагогічної  зустрічі з теми «Формування технічно і технологічно освіченої особистості, підготовленої до життя і активної трудової діяльності в умовах сучасного високотехнологічного, інформаційного суспільства», а     молоді  фахівці  вазяли  участь   у   методичному  діалозі «Особливості викладання варіативного модуля з трудового навчання» .

Підсумки роботи учасники  зібрання  підвели у спосіб вільного мікрофону «Мозаїка думок».

Переглядів: 256 | Додав: Fresh | Дата: 12.10.2015

10 жовтня 2015 року вчителі початкових класів Островерх В.В. (Краснопавлівський багатопрофльний ліцей), Кучик О.А., Скрипка Т.В., Дев'ятко О.М. (Садовська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Борисенко Т.В. ( Миколаївський НВК), Попсуй Л.І., Бурикіна С.О. (Орільський НВК) брали участь в роботі авторського семінару-практимуму за темою " Мнемотехніка: технологія засвоєння інформації в умовах сучасної освіти ".

Під час семінару вчителі ознайомилися з методикою використання технології засвоєння інформації учнями початкових класів, що дозволить їм оптимізувати навчальний процес та сприятиме загальнонавчальній та інформаційній компетентності.

По закінченні учасники отримали сертифікати міжнародного зразка Асоціації розвитку творчої особоистості "ВАРТО".

Переглядів: 189 | Додав: Fresh | Дата: 12.10.2015

09 жовтня 2015 року учні Садовської ЗОШ та Надеждівського НВК відвідали Харківський університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. Екскурсантів радо зустріли на КПП університету викладачі різних військових рангів. Вони провели цікаві екскурсії, на яких діти дізнались про героїчного льотчика Івана Кожедуба, ім’я якого носить заклад. Старшокласникам розповіли про основні задачі, завдання українських повітряних сил, показали техніку, повідомили про високий технологічний рівень нашої військової авіації.

Наші учні відвідали музей університету, побували на плацу, пробіглися біговими доріжками спортивного комплексу. Хлопці навіть спробували подолати смугу перешкод і випробувати свої сили так само,  як і курсанти. А ще дуже цікаво було сісти в кабіну авіосимуляторів і відчути себе пілотом військового літака.

В рамках екскурсії було проведено профорієнтаційну роботу: знайомство з факультетами та спеціальностями університету.

Діти отримали задоволення від екскурсії,  дізналися багато нового та цікавого. 

Переглядів: 207 | Додав: Fresh | Дата: 12.10.2015

17 жовтня 2015 року о 9-00 на базі Орільського навчально-виховного комплексу за сприяння Міжнародного благодійного фонду «Фонд Олександра Фельдмана» відбудеться ІІ (районний) етап обласних змагань з «Турнір тисячі команд». Запрошуємо до участі команди загальноосвітніх навальних закладів.

Переглядів: 160 | Додав: Evgeniy | Дата: 12.10.2015

 10 жовтня 2015 року збірна команда Лозівського району взяла участь у фінальних змаганнях з шахів за програмою обласної Спартакіади серед районів області та міст обласного значення, які проходили у місті Харків.

За результатами 5 зіграних  турів, наші шахісти  набрали 13,5 очок  та  посіли 4 місце у загальнокомандному заліку серед 16 районів області у  ІІ групі.

Переглядів: 186 | Додав: Evgeniy | Дата: 12.10.2015

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 жовтня 2015 року у м.Лозова пройшов Відкритий Чемпіонат з настільного тенісу. Учась у ньому взяли понад 20 спортсменів з м.Лозова, Лозівського району, смт.Близнюків та смт.Сахновщини.

Лозівський район представляли  Євген Філоненко, Олександр Шаталов, Євген Кошуба, Віталій Панасенко, Дар'я Семеннікова та Олександра Жукова.

Переглядів: 193 | Додав: Evgeniy | Дата: 12.10.2015

КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів