Головна » 2015 » Жовтень » 07

Команда Лозівського району,що складалася з учнів Комсомольського НВК, брала участь у змаганнях зі спортивного орієнтування «Великі надії» 3 жовтня 2015 р., які проходили у м. Харкові. 

У нелегкій боротьбі наші спортсмени здобули  ІІІ загальнокомандне місце в області серед 22 команд-учасниць.

Відділ молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Лозівської райдержадміністрації щиро вітає команду туристів  та їх керівника О.М Терещенка і бажає їм подальших перемог.

 

Переглядів: 211 | Додав: Evgeniy | Дата: 07.10.2015

На виконання Указу Президента України від 23.08.2015 № 497 «Про відзначення у 2015 році Дня захисника України», листа Міністерства освіти і науки України від 25.09.2015 № 1/9-459  «Про відзначення у 2015 році Дня захисника України», з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу, Лозівська районна рада старшокласників  «Стожари» пропонує  всім закладам освіти    приєднатися до проведення з 5 по 15 жовтня 2015 року  Всеукраїнської молодіжної та дитячої акції «Напиши листа захиснику України». Усі листи та малюнки направляти до БДЮТ в термін до 14.10.2015 року,вони неодмінно будуть передані нашим воїнам-землякам для поздоровлення та підняття бойового духу.

Переглядів: 209 | Додав: Evgeniy | Дата: 07.10.2015

7 жовтня 2015 у залі засідань управління освіти, молоді та спорту Лозівської районної державної адміністрації відбувся І (районний) етап фестивалю ораторського мистецтва за темою "Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизна наша з нами (І. Багряний)", в якому взяли участь 18 старшокласників із 17 навчальних закладів.

У повному складі учасників вітав оргкомітет фестивалю. Щиро побажав перемоги голова оргкомітету, начальник управління освіти, молоді та спорту Володимир Музика.

Поціновувало ораторські уміння школярів компетентне журі: учителі, які мають звання "старший учитель", "учитель-методист", працівники методичного кабінету, будинку дитячої та юнацької творчості.

Націлила учнів на змістовне розкриття теми, її композиційне оформлення запропонована оргкомітетом мультимедійна презентація.

Виокремилися особистості, які бездоганно послуговуються рідним словом, мають високий інтелект і творчий потенціал, уміють самостійно мислити, говорити чітко, послідовно, аргументовано, легко вступають у діалог-дискусію. Це:

І місце - Насєдкіна Ольга Олегівна, учениця 11 класу Краснопавлівського багатопрофільного ліцею (учитель Чуйко Тетяна Іванівна);

ІІ місце - Моргун Марина Сергіївна, учениця 11 класу Чернігівського навчально-виховного комплексу (учитель Чумак Олена Леонідівна);

ІІІ місце - Губіна Юлія Сергіївна, учениця 10 класу Краснопавлівського багатопрофільного ліцею (учитель Пальчик Лідія Миколаївна).

Сприяв проведенню фестивалю і відд ... Читати далі »

Переглядів: 269 | Додав: Fresh | Дата: 07.10.2015

КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів