Головна » 2015 » Вересень » 16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

З метою організованого та якісного проведення оздоровлення і відпочинку школярів, створення належних умов для зміцнення здоров’я, вдосконалення фізичного розвитку дітей, розвитку їхніх творчих здібностей, повноцінного відпочинку в Лозівському районі, протягом червня  2015 року на базах загальноосвітніх навчальних закладах  організовано роботу 21  дитячого закладу відпочинку  «Табір з денним перебуванням», в яких виявило бажання відпочити 1045 учнів. Особливу увагу було приділено відпочинку учнів пільгового контингенту.

       Всі дошкільні навчальні заклади були переведені на санаторний режим  роботи.  Оздоровлено  691 дитину віком від 1 до 6 років.

      Організація відпочинку дітей була спрямована на проведення змістовного дозвілля. Виховна робота, яка проводилася під час оздоровчої кампанії, спланована і відображала весь спектр заходів, спрямованих на виховання та відпочинок учнів: організацію спортивно-масових, туристсько-краєзнавчих, виховних, розважальних заходів з урахуванням потреб та побажань дітей. До плану увійшли різноманітні форми і методи виховної роботи: КТС, тренінги, одноденні походи, цікаві зустрічі, трудові акції та операції.

      У  таборах відпочинку відбулися   спортивно-масові заходи під на ... Читати далі »

Переглядів: 380 | Додав: Fresh | Дата: 16.09.2015

14 вересня у Краснопавлівському багатопрофільному ліцеї та Яковлівському навчально-виховному комплексі відбулись уроки-зустрічі з теми «Наші славетні земляки», на який був запрошений учасник антитерористичної операції, сержант 24 окремого штурмового батальйону «Айдар»  Сергій Мороз.  Метою заходів було активізувати знання учнів про події Другої Світової війни, окупацію Лозівського району та визволення краю від німецько-фашистських загарбників. Під час виступу С. Мороз  акцентував увагу на сьогоднішній ситуації в країні та виховання патріотизму серед молоді. Кульмінацією проведення уроків-пам’яті стали хвилини мовчання… 

Переглядів: 331 | Додав: Fresh | Дата: 16.09.2015

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0