Головна » 2015 » Серпень » 17

Історії потрібні легенди. Відчайдушні подвиги і благородні приклади. Полум’яні промови, хоробрі герої і великі перемоги. Переможці забувають зрадників та боягузів, лицемірство та біль. Обман залишається обманом, а правда стає історією. Історія про місце, пишеться без слів, адже кожен хто тут побував, може з впевненістю сказати: «Моя ж залишилась там мрія і душа»! 

Нагуєвичі… Земля особливої долі та талановитих людей, де в буянні яблуневих садів та розкішній зелені лісів, можна відчути себе бадьорим, молодим, сучасним. Саме тут, де народжувались франкові казки, члени Харківської обласної ради старшокласників зустрілися з однодумцями зі Львова та області у літній школі лідерства учнівського самоврядування.

Вже майже десятиліття, її очолює жінка з невимовно яскравою посмішкою, зі щирими очима та відкритою душею. Її професійна майстерність, високий педагогічний рівень, злагоджена робота колективу перетворили Нагуєвичі у своєрідний бренд молодіжної політики. З кожним роком Оксана Михайлівна Вовків докладає все більше зусиль, для того щоб зберегти традиції, на мою думку, єдиної у своєму роді лідерської школи. І що разу, це незабутні дні, де дитячі серця спалахують нестримним бажанням творити та мріяти.

Допомагають їм в цьому, актуальні та інноваційні лекції-тренінги. Відвідуючи їх, молоді лідери можуть навчитися, як правильно та повноправно вести переговори, складати квести та проекти, бути повноцінними членами українського суспільства незважаючи на упередженість та вирішуючи проблеми дискримінації. Особливо зацікавили лідерів Львівщини та гостей з Харкова work-shops. В ході їх проведення були набуті навички з виготовлення ляльок-мотанок, писанкарства та монотопії (мистецтва малюванн ... Читати далі »

Переглядів: 256 | Додав: Fresh | Дата: 17.08.2015

Міністерство освіти і науки України рекомендує загальноосвітнім навчальним закладам розпочати 2015-2016 навчальний рік Першим уроком, тематика якого відповідала б принципам Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді. Конкретну тему такого уроку навчальні заклади визначають самостійно.

При обранні теми, підготовці і проведенні уроку доцільно звернути увагу на питання історії українського державотворення, розвитку та зміцнення держави, історії державних символів України. Це може бути урок-роздум про історичну долю України, героїку сучасних захисників суверенітету і територіальної цілісності країни, розмова з учнями про сьогодення і перспективи України. Доречним буде також запрошення на Перший урок учасників Революції Гідності, ветеранів і учасників АТО, волонтерів.

Переглядів: 198 | Додав: Fresh | Дата: 17.08.2015

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0