Головна » 2015 » Серпень » 13

За попередньою інформацією станом на 01.08.2015 року різними формами відпочинку та оздоровлення охоплено  1358 дітей , що складає  43,4  % від загальної кількості дітей від 7 до 18 років (3128 дітей) , в тому числі 75 % дітей пільгових категорій.         

Протягом червня була організована робота 21 табору відпочинку, в яких виявило бажання відпочити 1050 дітей, переважно  діти пільгових категорій.

    Організація відпочинку була спрямована на проведення змістовного дозвілля, створення безпечних умов перебування, належних санітарно-гігієнічних та побутових умов. Під час роботи таборів управлінням освіти, молоді та спорту райдержадміністрації спільно з Лозівським міжрайонним Управлінням Головного управління  Держсанепідслужби у Харківській області  проведені рейдові виїзди щодо перевірки стану організації харчування учнів. Слід зазначити, що в результаті проведеної роботи за період відпочинку в таборах з денним перебуванням не зафіксовано жодного випадку харчових отруєнь та  дитячого травматизму.

           Управлінням освіти, молоді та спорту здійснено оздоровлення 109 дітей пільгових категорій з різних джерел фінансування (державного, обласного, районного). В тому числі, в рамках районної Програми відпочинку та оздоровлення дітей було профінансовано 91 тис. грн., що дало змогу оздоровити 27 дітей   в таборі «Ювілейний» на узбережжі Азовського моря.

             Центральною районною лікарнею  направлено до санаторіїв 117 & ... Читати далі »

Переглядів: 244 | Додав: Evgeniy | Дата: 13.08.2015

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0