Головна » 2015 » Травень » 29

 

 

 

 

 

 

 

29 травня 2015 року в 23 навчальних закладах Лозівського району пролунав останній дзвоник для 197 випускників 11 класів і 254 випускників 9-х класів. Учнів навчальних закладів привітали голова Лозівської районної державної адміністрації С.Г. Красноперов, голова Лозівської районної ради І.Є. Нестєров, депутатський корпус та представники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Любі друзі!

Я вітаю вас із закінченням навчального року!

Дуже хочеться вірити, що більшість із присутніх завершують навчання успішно.

У першу чергу хочу побажати успіхів випускникам, попереду в яких Зовнішнє незалежне оцінювання. Підготуйтеся, зосередьтеся, не хвилюйтеся. Я впевнений, що ви доведете свої знання та отримаєте високі бали, з якими зможете вступити до того вузу, який для себе визначили. Адже школярі нашої області завжди були в лідерах за рівнем знань серед однолітків. Розраховую, що 1 вересня буду вітати вас у якості студентів провідних вузів Харкова.

9-класникам - успіхів на іспитах. Вам належить у цьому році отримати перший у своєму житті документ про освіту. Це дуже важливий етап. Деяким з вас прямо зараз, іншим - у найближчі два роки належить зробити вибір професії, який може визначити все ваше подальше життя. Підійдіть до цього питання ... Читати далі »

Переглядів: 297 | Додав: Fresh | Дата: 29.05.2015

28 травня 2015 року у Лозівському районі відбувся день аналізу та регуляції відділу планування та розподілу навчальної літератури та бібліотеки КВНЗ "Харківська академія неперервної освіти".

Був проведений семінар для працівників шкільних бібліотек за темою " Шкільна бібліотека - інформаційний центр навчального закладу". Особливу увагу було приділено питанню організаційно-методичного супроводу інформатизації шкільних бібліотек в умовах сільської місцевості. Консультації, надані Ворфлік Л.В., завідувачем відділом планування та розподілу навчальної літератури, Жеребкіною З.Г., завідувачем бібліотеки КВНЗ "Харківська академія неперервної освіти" викликали жвавий інтерес та обговорення.

Переглядів: 187 | Додав: Fresh | Дата: 29.05.2015

КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів