Головна » 2015 » Квітень » 09

Згідно з наказом Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації від 27.02.2015 № 72 у період з 08.04 по 21.04.2015 буде проведено комплексне вивчення стану роботи управління освіти, молоді та спорту Лозівської районної державної адміністрації з питань реалізації державної політики у сфері дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти.

До складу комісії по проведенню комплексного вивчення увійшли представники управління освіти і науки, управління ресурсного забезпечення Департаменту науки і освіти, КУ «Центр матеріально-технічного забезпечення соціального розвитку закладів освіти області», КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти».

Відкриття комплексної перевірки відбулося 08.04.2015 у залі засідань Лозівської районної державної адміністрації. У розширеному засіданні, приуроченому початку роботи експертної комісії в Лозівському районі, взяли участь голова Лозівської районної державної адміністрації Красноперов С.Г., заступник директора Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації – начальник управління освіти і науки Ігнатьєв В.В., заступник начальника управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації Байназарова О.О., працівники Департаменту, управління освіти, молоді та спорту Лозівської райдержадміністрації, керівники навчальних закладів Лозівського району.

За підсумками роботи експертної комісії буде оцінено рівень роботи управління освіти, молоді та спорту Лозівської районної державної адміністрації, навчальних закладів Лозівського району ... Читати далі »

Переглядів: 463 | Додав: Fresh | Дата: 09.04.2015

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0