Головна » 2015 » Березень » 31

 

 

 

 

 

 

 

 

з  23  по 27 березня 2015  року на базі будинку дитячої та юнацької творчості Лозівської районної ради  було проведено І (районний) етап обласної виставки-конкурсу «Великодня писанка».

На виставку було подано 47  робіт  учнів із 22 закладів освіти району. Експонати виконані у різних техніках: писанки, дряпанки, мальованки, витинанки, флористика,  монастирські писанки, композиції писанок, вишивання бісером, бісероплетіння, квілінг, аплікації  тощо.

Найкращими визнані роботи учнів Краснопавлівського БПЛ, Краснопавлівського НВК, Катеринівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Надеждівського навчально-виховного  комплексу, будинку дитячої та юнацької творчості Лозівської районної ради, Бунаківського навчально-виховного  комплексу. 

Переглядів: 258 | Додав: Evgeniy | Дата: 31.03.2015

   Ми звикли до того, що урожай збирають восени. Це – хлібороби, овочівники. А рукодільниці пожинають плоди навесні, коли бачать результати своєї  зимової «довговечірної» праці на різноманітних виставках, конкурсах, фестивалях.  У березні Будинок дитячої та юнацької творчості Лозівської районної ради проводить чисельні виставки вирбів декоративно - прикладного мистецтва і допомагає юним майстрам знайти своє місце на обласному рівні. Кілька років поспіль вихованці гуртків «Художня вишивка» (керівник гуртка Петрашенко Н.В.) та «Бісероплетіння»(керівник гуртка Слотіна Г.І.) стають переможцями відкритого фестивалю традиційної народної культури «Кроковеє коло» . Головним завданням фестивалю є залучення дітей до активної дослідницької і виконавської діяльності по збереженню звичаїв, обрядів, традицій, автентичного співу, національного вбрання та традиційних художніх ремесел. Особливістю фестивалю є те, що учасники не лише подають на виставку свої роботи, а й виконують практичне завдання за поданим фрагментом-зразком. Стати учасником такого фестивалю – почесно і відповідально. Цього року у номінації «Традиційні художні ремесла»  Лозівщину представляли юні майстрині  Краснопавлівського НВК Ломонос Валентина та Власенко Олена. Цілий рік на заняттях гуртків і вдома дівчата готувалися до фестивалю: Валентина виготовляла з бісеру прикраси, серветки, український віночок, картини з елементами української символіки, а Олена вишивала рушники, сорочку, «Заповіт» Т.Шевченка та Гімн України. 15 березня 2015 року дівчата представили свої роботи на виставку фестивалю і взяли участь у практичній частині. З роботою справилися на відмінно. Урожай зібрали 26 березня  під час урочистого нагород ... Читати далі »

Переглядів: 279 | Додав: Fresh | Дата: 31.03.2015

КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів