Головна » 2015 » Березень » 26

        21-22 березня 2015 р.  у спортивній залі Лозівської філії ХАДТ відбувся турнір з волейболу серед  дівчат 2000-2001 р.н. у якому взяли участь команди з м.Харків, м.Близнюки, по дві команди з м.Первомайського та м.Лозової, та дві команди Орільського та Краснопавлівського осередку ДЮСШ «Спартанець»  Лозівського району.

        Вихованки Краснопавлівського осередку ДЮСШ «Спартанець»  посіли перше  місце. Команду підготували тренери-викладачі Вісковатов Г.І. та Бичков П.І.

 

Переглядів: 241 | Додав: Evgeniy | Дата: 26.03.2015

  25 березня 2015 року Центром атестації та організаційно-методичної роботи з РМК на базі Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти» проведено методичну студію завідувачів Р(М)МК(Ц) та секційні засідання вчителів-предметників за темою «Формування громадянської та національної самосвідомості особистості в поліетнічному освітньому середовищі»

   У роботі студії взяли участь завідувач районного методичного кабінету Охрончук Н.М., та керівники районних методичних о'єднань вчителів-предметників ЗНЗ Лозівського району.

   У ході проведення методичної студії було розглянуто основні завдання та шляхи підвищення ефективності діяльності методичних служб на сучасному етапі реформування освітньої галузі, оновлені підходи до формування замовлення на підвищення кваліфікації педагогічних працівників, проаналізовано результати ХХІІ обласної виставки-презентації педагогічних ідей та технологій, відзначено дипломами кращі за виставковим рейтингом райони (міста) Харківської області та м. Харкова. 

Переглядів: 399 | Додав: Fresh | Дата: 26.03.2015

КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів