Головна » 2015 » Січень » 16

 

З 18 січня 2015 року стартує ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів.

В ХНУ імені В.Н. Каразіна відбудеться олімпіада з математики. Команда Лозівського району представлена учнями Садовської ЗОШ І-ІІІ ст., Орільського НВК, Надеждівського НВК та Павлівської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

 

Також з 18 січня 2015 року розпочинається ІІ (обласний) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.

Конкурс буде проходити в декілька етапів. В неділю юні науковці виконуватимуть контрольні роботи з української мови та літератури в наукових відділеннях "Мовознавства", "Літературознавства, мистецтвознавства та фольклористики", контрольні роботи з біології в науковому відділенні "Біології та хімії". Учні Краснопавлівського багатопрофільного ліцею, Орільської ЗОШ І-ІІІ ст., Катеринівської ЗОШ І-ІІІ ст., Артільського НВК та Надеждівського НВК братимуть участь у цьому престижному конкурсі.

Переглядів: 280 | Додав: Fresh | Дата: 16.01.2015

 

16 січня 2015 року в залі засідань управління освіти, молоді та спорту Лозівської районної державної адміністрації відбулася нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи.

На нараді було розглянуто такі питання:

1.Про підсумки ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів. (Лібега Н.В.)

2.Про організацію участі команди загальноосвітніх навчальних закладів Лозівського району в ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів та ІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. (Лібега Н.В.)

3.Про підсумки проведення новорічних, різдвяних свят та зимових канікул. (Туранська С.М.)

4.Про підсумки проведення І і ІІ етапів україномовних конкурсів. (Телятник А.І.)

5.Про результативність виконання навчальних програм та покращення якості навчально-виховного процесу у загальноосвітніх навчальних закладах Лозівського району за підсумками І семестру 2014/2015 навчального року. (Охрончук Н.М.)

Переглядів: 233 | Додав: Fresh | Дата: 16.01.2015

КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів