Головна » 2015 » Січень » 13

   Уже вкотре традиційними стали зустрічі Харківщини на гостинній Прикарпатській землі.

   Цьогоріч за підтримки С.Г.Красноперова, голови Лозівської районної державної адміністрації та С.А. Коби, представника благодійного фонду волонтерського руху «Дія», 10 обдарованих учнів Лозівщини мали змогу провести Новорічні та Різдвяні свята у сім’ях ровесників на Івано-Франківщині.

    Враження незабутні: це участь у святковому дійстві передачі Віфлеємського вогню, привітання голови Рожнянської райдержадміністрації Василя Рибчака, екскурсії по Львову, виступи зразкового дитячого фольклорно-етнографічного ансамблю «Маленькі бойки» та атмосфера перебування на Бойківщині.

    Протягом перебування на Івано-Франківщині діти налагодили дружні стосунки із школярами Прикарпаття, зрозуміли, чим і як живе Бойківщина, які звичаї та настрої тут панують, які цінності їхньої молоді та зустріли Різдво у відповідності до тутешніх звичаїв. До виконання розважально-виховної програми підключилися також школярі району.

    Напевне, найголовніше, що взяли всі із цієї чаруючої подорожі у світ Прикарпаття, те, що це гостинний край, де раді всім, а також зрозуміли – Україна понад усе.

Переглядів: 284 | Додав: Fresh | Дата: 13.01.2015

КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів