Головна » 2014 » Грудень » 26

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25 грудня представники методичної служби Лозівського району взяли участь в обласній звітно-аналітичній методичній конференції за темою "Про результати спільної діяльності КВНЗ "Харківська академія неперервної освіти" та районних (міських) методичних служб, спрямованої на підвищення ефективності та якості освіти".

   Учасники конференції взяли участь в обговоренні основних завдань та шляхів вдосконалення роботи з підвищення професійної компетентності педагогів у 2015 році.

   Районний методичний кабінет управління освіти, молоді та спорту Лозівської районної державної адміністрації  (завідувач Охрончук Н, М.) нагородженно Грамотою за активну співпрацю з КВНЗ  "Харківська академія неперервної освіти" щодо підвищення професійної кваліфікації педпрацівників навчальних закладів у 2014 році.

Переглядів: 279 | Додав: Fresh | Дата: 26.12.2014

 

 

 

 

 

 

 

 

 

З метою формування здорового способу життя 23 грудня 2014 року  управлінням освіти, молоді та спорту Лозівської районної державної адміністрації було  організовано виїзне засідання районної асоціації старшокласників «Стожари» на «День здоров’я» ,який пройшов у розважальному комплексі «Шато-Ледо» міста Харкова.

Нестандартна форма засідання дозволила ще більше згуртувати колектив учнівських лідерів  і обговорити актуальні питання сьогодення ,які турбують молодь.

Юнаки та дівчата були дуже задоволені таким Новорічним подарунком.

Будемо сподіватися , що цей святковий настрій вони понесуть у свої школи і запалять яскраві вогники цікавих креативних ідей у своїх колективах  і в  асоціації лідерів учнівського врядування «Стожари».

Переглядів: 247 | Додав: Fresh | Дата: 26.12.2014

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0