Головна » 2014 » Грудень » 18

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18 грудня 2014 року на базі Смирнівського навчально-виховного комплексу Лозівської районної державної адміністрації Харківської області (керівник Жданей Ольга Володимирівна) відбувся практичний семінар для керівників навчальних закладів з теми «Управління освітньо-виховним процесом в умовах нового Державного стандарту початкової школи для забезпечення наступності змісту дошкільної і початкової загальної середньої освіти».

Учасники семінару ознайомились із функціональною моделлю взаємодії дошкільного підрозділу та  школою І ступеню Смирнівського НВК, отримали консультативну допомогу з питань організації навчально-виховного процесу в контексті забезпечення наступності і подоланні протиріччя між визнанням необхідності організації дошкільного навчання на етапі підготовки старших дошкільників до навчання і недостатнім ступенем готовності педагогів двох ланок освіти до взаємодії.

Переглядів: 245 | Додав: Fresh | Дата: 18.12.2014

  17 грудня 2014 року на базі Катеринівської ЗОШ І-ІІІ ст.. пройшов фінальний етап Першості з настільного тенісу серед загальноосвітніх навчальних закладів Лозівського району. Участь у ньому взяли 8 команд,які за результатами відбіркового зонального туру зайняли 1-2 місця у своїх підгрупах.

Учасники фіналу змагалися за коловою системою. Загальнокомандний залік складався із сумарних результатів усіх учасників команди.

Фінальний етап пройшов у гострій, безкомпромісній боротьбі, за підсумками якого І місце виборола команда Павлівської ЗОШ І-ІІІ ст.,ІІ місце посіла команда Комсомольського НВК, ІІІ місце у команди Тихопільської ЗОШ І-ІІІ ст.

Команди – переможниці були нагороджені грамотами, а також цінними подарунками від відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Лозівської райдержадміністрації.

Переглядів: 288 | Додав: Evgeniy | Дата: 18.12.2014

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0