Головна » 2014 » Грудень » 16

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16 грудня в межах проведення першого (районного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2015» відбулися конкурсні уроки вчителів української мови та літератури, хімії.

   Свою педагогічну майстерність конкурсанти продемонстрували в Катеринівській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

   Цього дня уроки провели вчителі Харибіна Н.М. у 6 класі з теми «Володимир Винниченко. «Федько Халамидник». Художня розповідь про дивовижного хлопчика Федька, його життя і пригоди, стосунки з однолітками», Джура О.В. у 7 класі з теми «Дієприкметниковий зворот. Відокремлення комами дієприкметникових зворотів», Загорулько Г.В. у 5 класі з теми «Леонід Глібов. Відомий український поет і байкар. «Химерний, маленький…», Ярош Р.В. у 8 класі з теми «Розрахунки за хімічними рівняннями маси, об’єму, кількості речовини вихідних речовин та продуктів реакцій».

   Захищаючи честь свого педагогічного колективу, учасники підтвердили, що вони дійсно вчителі-новатори, що недарма їх делегували колеги на самий відповідальний учительський конкурс.

   Кожен урок став ілюстрацією системи роботи вчителя, його наукових позицій, педагогічних технологій та заявлених концепцій.

... Читати далі »

Переглядів: 243 | Додав: Fresh | Дата: 16.12.2014

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0