Головна » 2014 » Грудень » 08

З 04 по 08 грудня тривав перший етап районного туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2015" за номінаціями "Українська мова та література", "Хімія".

Даний етап Конкурсу передбачав проведення конкурсного випробування "Інтернет-ресурс" та участь педагогів у тестуванні з фахової майстерності.

Всі учасники успішно виконали тестування з навчальних дисциплін та використання ІКТ і готуються до нових випробувань. Попереду у номінантів проведення майстер-класів та конкурсних уроків.

Бажаємо успіхів!

Переглядів: 243 | Додав: Fresh | Дата: 08.12.2014

З 08 по 13 грудня 2014 року у загальноосвітніх навчальних закладах Лозівського району розпочався Всеукраїнський тиждень права. Метою проведення тижня є сприяння виховання учнів у дусі рівноправності, поваги до людської гідності та Батьківщини, зв’язку між правами та обов’язками шляхом формування знань, розвитку в учнів правової і громадянської компетентності, цінностей, умінь та навичок, досвіду захисту власної позиції.

8 грудня 2014 року в навчальних закладах був проведений Всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини.

У зв’язку з цим тема уроку була єдиною для учнів 1-11 класів («Права людини»). Під час проведення уроків використовувались різні форми діяльності:

  • у 1-4 класах – уроки-подорожі, уроки-казки;
  • у 5-8 класах – уроки-конкурси, уроки-екскурсії;
  • у 9-11 класах – уроки-диспути, уроки-конференції.

Протягом Тижня також будуть проведені бесіди «Я – громадянин і патріот держави», брейн-ринги «Зміни у законодавстві України», презентації «Я – кандидат у президенти», виставки творчих робіт «Закон і молодь», анкетування «Я хочу знати».

Переглядів: 244 | Додав: Fresh | Дата: 08.12.2014

7 грудня 2014 року пройшов ІІ (районний) етап олімпіади з економіки. В олімпіаді взяли участь 34 учні 9-11 класів з 18 навчальних закладів Лозівського району.

Олімпіадні завдання охоплювали матеріал, вивчений учнями за попередні роки, та з тем, які повинні бути опановані до терміну проведення олімпіади. Також під час розроблення завдань враховано вимоги, які висуваються до учнівських робіт на ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки.

Зміст завдань умовно поділявся на 3 блоки:

- загальні поняття;

- мікроекономіка;

-макроекономіка.

Запропоновані завдання мали на меті перевірку рівняекономічного мислення учнів, їх світогляду та вмінь користуватися набутими знаннями для вирішення типових життєвих ситуацій.

Переглядів: 287 | Додав: Fresh | Дата: 08.12.2014

6 грудня 2014 року відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії. В інтелектуальних змаганнях взяли участь 3 учня 7 класу, 14 учнів 8 класу, 16 учнів 9 класу, 10 учнів 10 класу, 11 учнів 11 класу.

Олімпіада проводилась у два тури: теоретичному та практичному.

Комплект олімпіадних завдань охоплював вивчений учнями матеріал за попередні роки навчання та з тем, які учні повинні були опанувати до терміу проведення оліміпади.

У ході виконання завдань учні продемонстрували знання теоретичного матеріалу, а також уміння аналізувати, порівнювати, застосовувати хімічні закони на практиці.

На фото - виконання експериментального туру учасниками олімпіади.

Переглядів: 311 | Додав: Fresh | Дата: 08.12.2014

5 грудня 2014 року на базі районного Будинку дитячої та юнацької творчості традиційно пройшов І етап захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.

У захисті брали участь 25 учнів із загальноосвітніх навчальних закладів Лозівського району, з них: 7 учнів наукового відділення історії, філософії та суспільства – Балабась Катерина, учениця 9 класу Артільського НВК, секція «Етнологія» (науковий керівник Шмакова Н.М.); Моргун Марина, учениця 10 класу Чернігівського НВК, секція «Етнологія» (науковий керівник Королевич А.А.), Власенко Олена, учениця 10 класу Краснопавлівського НВК, секція «Історичне краєзнавство» (науковий керівник Сачук С.М.), Скрипка Анна, учениця 10 класу Садовської ЗОШ, секція «Історія України», (науковий керівник Войнова С.П.), Дорошенко Максим, учень 11 класу Садовської ЗОШ, секція «Правознавство» (науковий керівник Войнова С.П.), Терещенко Едуард, учень 11 класу Комсомольського НВК, секція «Соціологія» (науковий керівник Терещенко О.М.), Підгорна Катерина, учениця 9 класу Бунаківського НВК, секція «Історія України (науковий керівник Капустник Л.О.),

Наукового відділення наук про Землю: Авраменко Євген, учень 9 класу Миколаївського НВК, секція «Гідрологія» (науковий керівник Дмітрієва С.Ю.), Імамвердієв Акшин, учень 11 класу Смирнівського НВК, секція «Гідрологія» (науковий керівник Калязіна Г.Г.).

В науковому відділенні фізики і астрономії, комп’ютерних наук захищали свої роботи учні з таких закладів: Кучук Аліна, учениця 9 класу Надеждівського НВК в секції «Теоретична фізика» (науковий керівник Харибін К.А.), Кучик Неля, учениця 9 класу Садовської ЗОШ, секції «Експериментальна фізика» ( ... Читати далі »

Переглядів: 334 | Додав: Fresh | Дата: 08.12.2014

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0