Головна » 2014 » Грудень » 01

   З метою створення умов для ранннього виявлення і розвитку обдарованих та здібних дітей в рамках районної "Школи олімпійського резерву" 29 листопада було проведено олімпіади з математики, української мови та природознавства серед учнів початкових класів.

Переможцями стали :

  • Математика - Корсун Єгор, Надеждівський НВК ( вчитель ІІ категорії Лавриненко Л.І.)
  • Українська мова - Баброцяк Стефанія, Краснопавлівський багатопрофільний ліцей (вчитель ІІ категорії Умріхіна М.Л.)
  • Природознaвство - Сидоренко Денис, Петрівський НВК (вчитель І категорії Бортник В.А.)

Вітаємо переможців, сподіваємось на їх інтелектуальну ініціативу та позитивні мотиви у навчанні!

Переглядів: 266 | Додав: Fresh | Дата: 01.12.2014

   1 грудня розпочалися щорічні змагання найкращих вчителів району. Конкурс проводиться у таких номінаціях: "Українська мова та література", "Хімія", "Образотворче мистецтво" та "Правознавство".

   Учасниками конкурсу стали вчителі української мови та літератури Орільського НВК (Джура О.В.), Надеждівського НВК (Харибіна Н.М.), Краснопавлівського багатопрофільного ліцею (Загорулько Г.В), та вчитель хімії Садовської ЗОШ Ярош Р.В.

   Цьогоріч є деякі зміни у проведенні  всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2015". На конкурсантів чекає нове випробовування: на заочному етапі передбачено оцінювання "Інтернет ресурсу" учителя. Також кожен учасник візьме участь у фаховому тестуванні, проведенні конкурсного уроку, здійснивши його самоаналіз і надавши письмову розробку, презентує свої досягнення у формі майстер-класу.

   Перемогти мають справді високопрофесіональні творчі і креативні педагоги, які достойно будуть захищати честь району на обласному рівні. 

Переглядів: 278 | Додав: Fresh | Дата: 01.12.2014

   30 листопада в Катеринівській ЗОШ І-ІІІ ст відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології. Учасниками олімпіади стали 67 учнів ЗНЗ Лозівськог району. День виявився напруженим: два тури олімпіади за чотири години інтенсивної праці.

   Завдання передбачали визначення рівня теоретичних знань та практичних умінь учнів. 

   Переможці ІІ етапу будуть запрошені на ІІІ обласний етап, який відбудеться на початку 2015 року.

Переглядів: 337 | Додав: Fresh | Дата: 01.12.2014

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0