Головна » 2014 » Листопад » 28

   28 листопада 2014 року в районному Будинку дитячої та юнацької творчості в рамках проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України проведено контрольні роботи з базових дисциплін у відповідності до обраних секцій і наукових відділень:

  • літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства - 4 учні;
  • Філософії та суспільствознавства, історії, наук про землю - 9 учнів;
  • комп'ютерних наук, фізики та астрономії - 4 учні;
  • хімії та біології, екології та аграрних наук - 8учнів;

Наступним кроком, для учасників Конкурсу стане захист науково-дослідницьких робіт.

Переглядів: 295 | Додав: Fresh | Дата: 28.11.2014

    28 листопада 2014 року в управління освіти, молоді та спорту Лозівської районної державної адміністрації відбувся інформаційно-методичний семінар для вчителів хімії, біології та екології з теми «Використання елементів дистанційного навчання для організації навчально-виховного процесу при викладанні природничих дисциплін».

    В заході взяли участь 22 педагоги із 21 загальноосвітнього навчального закладу Лозівського району.

    Основними завданнями семінару стали наступні:

  • ознайомити з педагогічними інноваціями в дистанційному навчанні, його методами і ресурсами;
  • окреслити завдання і напрями процесу розробки навчальних матеріалів для їх дистанційної передачі;
  • презентувати учасникам семінару правила мереживого етикету.

Представлені доповіді викликали зацікавленість та жваву дискусію.

Присутні дійшли одностайного висновку, що елементи такого нового способу реалізації навчально-виховного процесу, як дистанційне навчання, сприятиме доступності освіти, комфортності навчання, можливості задоволення інтересів і потреб учнів за будь-яких обставин.

Поряд з цим на семінарі було розглянуто та обговорено деякі питання ЗНО-2015, ознайомлено вчителів з характеристиками тестів з біології та хімії, акцентовано увагу на якісній підготовці старшокласників до складання ЗНО у 2015 році.

Переглядів: 309 | Додав: Fresh | Дата: 28.11.2014

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Його мета – популяризація і пропаганда здорового способу життя, запобігання негативним проявам, упровадження нових форм „здорового дозвілля” серед дітей і молоді. 

      Організаторами фестивалю є управління освіти, молоді т а спорту районної державної адміністрації. До учасників фестивалю із вітальним словом звернулася заступник начальника управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Ципченко Ольга Петрівна.

Участь у фестивалі взяли близько  200 дітей загальноосвітніх навчальних закладів району.

      Тема здоров’я молодого покоління не залишила байдужим нікого. Керівники та члени команд шкіл творчо та

нестандартно підійшли до вирішення питання пропаганди здорового способу життя, запобігання негативним проявам серед дітей та учнівської молоді. Нестандартні сценарії, яскраві костюми, спортивно-хореографічні композиції створили атмосферу свята, хоча й висвітлювали серйозну тему. Зі сцени учасники фестивалю закликали до повноцінного, насиченого життя, вказували шляхи самореалізації та гармонійного розвитку особистості.

       Глядачі та вболівальники активно долучалися до дійства, що відбувалося на сцені, підтримували виступи команд, відгукувалися на заклики. Назви команд відображали сутність виступів, у лаконічній формі відтворювали тему. Під час виступів учасники фестивалю обмінювалися досвідом із п ... Читати далі »

Переглядів: 442 | Додав: Fresh | Дата: 28.11.2014

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0