Головна » 2014 » Листопад » 25

 

З метою привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем  подолання насильства в сімї, жорстокого поводження з дітьми , на виконання Закону України «Про попередження насилля в сімї» , учні та вчителі ЗНЗ району  приєдналися до Всеукраїнської щорічної акції «16 днів проти насилля». Дата початку 25 листопаду –Міжнародний день боротьби з насиллям у відношенні до жінок, дата завершення 10 грудня-Міжнародний день захисту прав людини.За ініціативою відділу  молоді  та спорту управління освіти,  молоді  та спорту Лозівсьської держадміністрації  та з метою посилення інформаційно- просвітницької роботи ,яка направлена, в першу чергу , на збільшення  знань про всі форми насилля,серед учнів шкіл  буде розповсюджено  буклети-пам’ятки «Викресли насилля зі свого життя», проведено виховні години, зустрічі з психологом,круглі столи та тематичні  виставки малюнків.

Переглядів: 314 | Додав: Evgeniy | Дата: 25.11.2014

 22 листопада 2014 року в приміщенні Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» відбувся відбірковий тур обласного свята «Доньки-матері», в якому взяли участь дівчатка віком від 5 до 12 років та їхні мами з районів (міст) області, а саме: Балаклійського, Близнюківського, Богодухівського, Великобурлуцького, Дворічанського, Дергачівського, Золочівського, Лозівського, Нововодолазького, Первомайського, Печенізького, Харківського районів і міста Чугуїв.

 Лозівський район представляли Халепа Софія з мамою Ольгою Володимирівною з села Яковлівки.  

   Усього у конкурсній програмі взяло участь 17 пар, до фінального туру, що відбудеться у березні 2015 року, вийшли пари, що здобули найбільшу кількість балів, у тому числі й родина Халеп. Вітаємо Софію та Ольгу Володимирівну з виходом до фіналу конкурсу «Доньки - матері».

Переглядів: 260 | Додав: Evgeniy | Дата: 25.11.2014

   25 листопада у залі засідань управління освіти, молоді та спорту пройшов семінар-практикум для вчителів 4-х класів за темою "Формування особистості молодших школярів у контексті національного виховання учнів початкової школи.    Учасники семінару визначили та обгрунтували методику формування у молодших школярів ціннісного ставлення до рідного краю, визначили шляхи та методичні засади формування національної гідності учнів.

Переглядів: 268 | Додав: Fresh | Дата: 25.11.2014

   XXI століття – час переходу до високотехнологічного інформаційного суспільства, у якому якість людського розвитку, рівень освіченості і культури всього населення набувають вирішального значення для економічного і соціального поступу держави. Процеси у суспільстві, обумовлені переходом від індустріального до інформаційного, викликають необхідність трансформацій, які відбуваються у всіх сферах життєдіяльності під впливом інформаційних технологій. На сучасному етапі в Україні гостро постало питання медіаосвіти, адже саме від якості отримуваної інформації залежить майбутнє нашої держави.

На взаємодію з різноманітними медіа (телебачення, Інтернет, кіно, преса, радіо) припадає вагома частка вільного часу громадян, чим зумовлюється значний вплив медійних засобів на всі верстви населення, передусім на дітей і молодь. Будучи активними користувачами різних медіа, школярі, однак, не завжди розуміють справжній зміст повідомлення, мотиви і механізми його створення, можуть свідомо уникати необхідних, але складних освітніх програм.

       Усе викладене вище і спонукало колектив Надеждівського навчально-виховного комплексу Лозівської орайонної ради Харківської області до участі в дослідно-експериментальній роботі на регіональному рівні за темою «Науково-методичні засади впровадження медіаосвіти в систему навчально-виховної роботи навчальних закладів Харківської області» на 2013 – 2018 рр.» , наукове керівництво яким здійснює Комунальний вищий навчальний заклад «Харківська академія неперервної освіти».

Співпраця педагогів та учнів ґрунтується на глибокому переконанні, що послідовне впровадження медіаосвіти в навчально-виховний проце ... Читати далі »

Переглядів: 349 | Додав: Fresh | Дата: 25.11.2014

   Діти – це наше майбутнє. І як добре коли діти знаходяться під опікою: їх виховують, навчають жити в соціумі. Коли в 2006 році на базі Миколаївського навчально-виховного комплексу відкрили дошкільний підрозділ, мешканці села були дуже задоволені. А в адміністрації НВК добавилось клопіт, бо будівля хоча і нова, але покрівля, як стара рана, все тече та тече. І в цьому році директор вирішив своїми силами відремонтувати покрівлю. Але щоб праця була не марною, було вирішено зробити капітальний ремонт покрівлі над дитячим закладом. Та відомо - один в полі не воїн, тому директор звернувся за допомогою до батьків та спонсорів. Чуйні та не байдужі люди не залишилися осторонь. Як завжди відгукнулися і надали кошти для закупівлі матеріалів депутат обласної ради С.В.Зеленський, директор ТОВ «Лозівський ХПП» А.В.Куценко.

   На чолі з директором Ю.І.Маменком на даху працювали Є.В.Козлов, В.М.Черненко, В.М.Макаренко, Д.Ю.Бутенко, Д.Іванов, О.Колісник, П.В.Сікало, В.М.Костан, О.А.Мусієнко.

  Від батьківського комітету, працівників дитячого підрозділу, всіх батьків щиро дякуємо за допомогу. Низький вам уклін та здоров’я на довгі роки.

 

Т.К.Ігнатьєва,

 голова батьківського комітету.

Переглядів: 282 | Додав: Fresh | Дата: 25.11.2014

   Відповідно до Указу Президента України «Про заходи у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів» від 29.10.2014 № 830/2014 протягом тижня у навчальних закладах району проводились заходи до Дня вшанування жертв Голодоморів: лінійки, «Уроки - пам'яті», викладки тематичної літератури. Під час проведення тематичних заходів учні ознайомились із найбільшою трагедією українського народу.

   22 листопада учнівська молодь прийняла участь у покладанні траурних композиції із житніх та пшеничних колосків до пам’ятних знаків – Хрестів жертвам голодоморів, які проходили на території сільських та селищних рад. 

Переглядів: 239 | Додав: Fresh | Дата: 25.11.2014

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0