Головна » 2014 » Листопад » 04

    На сайті управління освіти молоді та спорту Лозівської районної державої адміністрації почала діяти "Електронна школа" для обдарованих учнів. Проект передбачає створення додаткового освітнього ресурсу для учнів, які бажають розширити свої знання у галузі різних предметів. В рамках проекту створені інформаційні бази навчальних матеріалів та використані можливості дистанційного навчання учнів.

   Основним завданям Е-школи є реалізація державної політики щодо роботи з обдарованими дітьми, а очікуваним результатом - створення цілісного комплексу умов для забезпечення процесу розвитку інтелектуальних, творчих здібностей учнів.

Переглядів: 247 | Додав: Fresh | Дата: 04.11.2014

З 29 по 31 жовтня 2014 р. в м. Івано - Франківськ проходив Чемпіонат України з вільної боротьби серед юнаків та дівчат. Гідно виступили на змаганнях вихованки тренера – викладача  А.Р. Іліметова Лозівської районної ДЮСШ «Спартанець»   Вероніка Минка і Христина Малявка, які посіли треті місця у ваговій категорії 62 кг і були нагороджені бронзовими медалями.

Переглядів: 337 | Додав: Evgeniy | Дата: 04.11.2014

   04 листопада на базі Будинку дитячої та юнацької творчості відбулось засідання районної ради  старшокласників «Стожари» за участю начальника управління освіти, молоді та спорту В.М. Музики, заступника начальника управління освіти, молоді та спорту О.М. Лисенка та методиста з позашкільної освіти управління освіти, молоді та спорту С.М. Дерев’янко.

   Під час зустрічі голова районної ради старшокласників Бадяєв Олександр розповів про участь у Всеукраїнському зборі лідерів учнівського самоврядування, який проходив у м. Києві за темою «Підтримка українських військових в зоні АТО, поранених в госпіталях». В ході засідання обговорювались питання  щодо прийняття участі у Всеукраїнських акціях «Розмалюй Україну» та «Рушник єдності».

   В ході зустрічі також обговорювались питання щодо функціонування Лозівської районної державної адміністрації в системі державного управління.

   Представники учнівського самоврядування виступили з ініціативою провести зустріч з головою Лозівської районної державної адміністрації С.Г. Красноперовим з метою ознайомлення роботи та структурними підрозділами Лозівської районної державної адміністрації.

Переглядів: 274 | Додав: Fresh | Дата: 04.11.2014

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0