Головна » 2014 » Жовтень » 29

   25.10.2014 р. збірна команда Лозівського району до складу якої увійшли Макалюк В.І., Зуб Л.М, Бистра І.О., Троян О.М., взяли участь у ХХV обласній спартакіаді з видів спорту серед районів і міст Харківської області з шахів.

Переглядів: 290 | Додав: Evgeniy | Дата: 29.10.2014

   Як навчати шестикласників, які проблеми пов'язані з цією віковою групою, які шляхи подолання труднощів у навчанні, забезпечення якісної реалізації нового змісту навчання мови за новим Державним стандартом базової та повної загальної середньої освіти - про це йшла мова на засіданні РМО вчителів української мови та літератури. 

   Матеріали психологічної консультації, методичні коментарі про особливості навчальних програм з української мови, домінуючі види діяльності на навчальних заняттях, реалізацію у підручниках основних засад програм викликали жвавий інтерес  у присутніх.

   У процес моделювання окремих тем навчальних занять включилися філологи, які атестуватимуться у 2015 році.

  Загальна думка про необхідність проведення засідань РМО такому форматі: ця форма має майбутнє.

Переглядів: 283 | Додав: Fresh | Дата: 29.10.2014

28 жовтня у навчальних закладах Лозівського району проведено уроки мужності, присвячені 70-й річниці визволення України від фашистських загарбників. Особливими стали ці заходи для учнів Полтавського та Чернігівського навчально-виховних комплексів, в яких  до проведення уроків мужності залучилися голова Лозівської районної державної адміністрації С.Г. Красноперов, начальник управління освіти, молоді та спорту Лозівської райдержадміністрації В.М. Музика та учасник АТО, вчитель історії Царедарівського НВК  С.В.Мороз. 
У ході проведення заходів учні ознайомилися з інформацією про події Великої Вітчизняної Учасниками, зазначивши велику роль українського народу у перемозі у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років, особливу увагу було приділено сучасній суспільно-політичній ситуації в Україні. Учні мали змогу з перших вуст від учасника бойовий дій в зоні АТО не лише почути розповідь про проведення антитерористичної операції на Сході України, а й отримали відповіді на хвилюючі їх питання,  інформацію про життя та побут бійців сучасної Української армії.
Підсумовуючи проведені заходи, голова райдержадміністрації С.Г. Красноперов відзначив високий рівень патріотизму молодого покоління, яке гідно пошановує  історичне минуле нашої держави та вболіває за сьогодення.

Переглядів: 330 | Додав: Fresh | Дата: 29.10.2014

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0