Головна » 2014 » Жовтень » 28

28 жовтня 2014 року в загальноосвітніх закладах Лозівського району пройшов І шкільний етап олімпіади з астрономії, в якій взяли участь учні 10-11 класів.

Олімпіадні завдання для учнів 10 класів охопили матеріал з курсу природознавство та з курсу фізики. Олімпіадні завдання для учнів 11 класів охопили вивчений матеріал з курсу природознавства та з курсу астрономії.

Ця олімпіада завершує І (шкільний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.

На фото учні Краснопавлівського багатопрофільного ліцею.

Переглядів: 270 | Додав: Fresh | Дата: 28.10.2014

    28 жовтня 2014 року відповідно до плану роботи районного методичного кабінету було проведено засідання районного методичного об'єднання вчителів світової літератури та російської мови.

    У ході засідання розглядалися як загальні теоретичні основи організації навчання світової літератури та російської мови як однієї із ланок шкільної філологічної освіти, так і особливості викладання предметів у 2014/2015 навчальному році. Цікаво та змістовно пройшла практична частина засідання підготовлена вчителем Артільського НВК Мікушиною О.П., яка продемонструвала майстер-клас на тему "Компаративний аналіз як засіб розвитку полікультурної компетентності учнів на уроках світової літератури". Закінчилося засідання експрес-опитуванням, в ході якого учасники продемонстрували знання нормативних та методичних аспектів викладання предмету.

Переглядів: 316 | Додав: Fresh | Дата: 28.10.2014

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0