Головна » 2014 » Жовтень » 24

24 жовтня 2014 року пройшов І етап олімпіади з екології для учнів 10 – 11 класів.

Олімпіада складалась з двох турів – теоретичного та практичного.

Теоретичний тур олімпіади включає завдання, різнопланові за змістом і обсягом (тести, відкриті завдання, екологічні задачі). Практичний тур олімпіади проведено у вигляді презентаційного захисту екологічних проектів.

Переглядів: 255 | Додав: Fresh | Дата: 24.10.2014

   24 жовтня  2014 року в Шатівському  навчально-виховному комплексі  відбулася урочиста церемонія вручення шкільного  автобуса, який придбано за кошти Державного бюджету в рамках реалізації Державної цільової програми «Шкільний автобус». Ця важлива подія стала можливою завдяки об’єднанню зусиль   Лозівської районної державної адміністрації, Лозівської районної  ради, депутата Харківської обласної ради Зеленського С.В.

   На свято завітали: Красноперов С.Г.,  голова районної державної адміністрації, Зеленський С.В., депутат Харківської обласної ради, Музика В.М., начальник  управління освіти, молоді та спорту Лозівської РДА.

   Від імені всіх присутніх, подякувала за дорогий  подарунок директор Шатівського НВК Євсюченко Л.В., яка зазначила, що новий автобус  дасть змогу забезпечити більш якісним підвозом учнів та вчителів до навчального закладу.

 

Переглядів: 361 | Додав: Fresh | Дата: 24.10.2014

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0