Головна » 2014 » Жовтень » 16

           

 

 

 

 

 

 

 

 

 15.10.2014 р.   відбулась зустріч учнів та вчителів  Новоіванівської ЗОШ І – ІІІ ступенів зі спеціалістами Державної фіскальної служби.

Ця зустріч була  проведена з метою формування в учнів економічної грамотності, розуміння ролі, значення та місця податків у житті держави.

 Під час цікавої бесіди  учні дізнались про роль податків у житті країни та  про Всеукраїнський конкурс дитячої творчості «Очима дитини про бюджет країни». Дітям розповіли про правила участі в  конкурсі, вони розглянули кращі роботи учасників  минулих років, школярі  переконались в тому, що за певних обставин, податки можуть бути вирішальним чинником у розвитку суспільства.

З великим задоволенням школярі подивились мультфільм про необхідність сплати податків, взяли участь в економічних іграх, вікторинах та розв’язуванні цікавих економічних задач.

       Перший заступник начальника Лозівської об`єднаної Державної податкової інспекції Уманцев А.Л нагородив  абсолютну переможницю  районного етапу конкурсу «Очима дитини про бюджет країни», учасницю обласного етапу конкурсу в номінації «Художні роботи» у старшій віковій групі   - ученицю 9 класу Вікторію Сербін пам`ятним подарунком  та дипломом (малюнок  «Україна єдина», підготувала ученицю вчитель Новоіванівської ЗО ... Читати далі »

Переглядів: 320 | Додав: Evgeniy | Дата: 16.10.2014

16 жовтня пройшов І етап олімпіади з історії.Участь в олімпіаді взяли всі школи Лозівського району.

Олімпіада з історії відіграє важливу роль у вихованні обдарованої молоді та в орієнтації її на вибір майбутньої професії. Олімпіадні завдання сприяють розвитку творчого мислення, наполегливості й цілеспрямованості, залученню до серйозних занять такою цікавою наукою.

Даний навчальний предмет – найулюбленіший для більшості школярів. На історії, як і на футболі, знаються майже всі. Та серед такого широкого загалу знавців є лідери, справжні «зірки», що заявили про себе на шкільних учнівських олімпіадах.

Цьогорічна олімпіада вже теж стала історією, однією з сотні тисяч подій. Але для кожного її учасника – неповторною і незабутньою миттю.

На фото учасники олімпіади Єлизаветівського навчально-виховного комплексу Лозівської районної ради Харківської області.

Переглядів: 305 | Додав: Fresh | Дата: 16.10.2014

    11 жовтня 2014 року    на базі Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» відбулася     обласна звітно-виборча конференція Харківської обласної ради старшокласників  ХОРС.

Лозівську районну асоціацію «Стожари» представляв новообраний голова ради, учень 11 класу Краснопавлівського багатопрофільного ліцею Бадяєв Олександр. На конференції Олександр презентував  звіт про роботу районної асоціації   та  найцікавіші проекти 2014 року, також було обрано нову раду ХОРС, до якої увійшов і Олександр Бадяєв.  У складі делегації від Харківської обласної ради старшокласників він буде представляти  районну асоціацію «Стожари» 28-30 жовтня 2014 року на всеукраїнському зборі лідерів учнівського врядування у м. Києві.

На фото: Голова ради Лозівської  районної асоціації «Стожари» Бадяєв Олександр презентує звіт про роботу асоціації за 2013/2014 навчальний рік.

Переглядів: 268 | Додав: Evgeniy | Дата: 16.10.2014

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0