Головна » 2014 » Жовтень » 15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

          В Україні триває проект «Зігрій солдатів в зоні АТО». Започаткував збір теплих речей благодійний фонд «Підтримай армію України». За пропозицією управління освіти,молоді та спорту до акції, яка розпочалася 29 вересня, долучилися всі без винятку учнівські та педагогічні колективи закладів освіти району та працівники управління освіти, молоді та спорту Лозівської райдержадміністрації.      

         Учні шкіл збирали  для потреб  овочі, продукти харчування, засоби гігієни, ліки та теплі речі. Небайдужими виявилися до цієї акції всі жителі нашого Лозівського  району-близько 4-х тонн овочів, 150 кг  круп та макаронних виробів повезуть відважні волонтери нашим землякам - воїнам в зону АТО.

        На підведенні підсумків благодійної акції був присутній голова Лозівської районної адміністрації  Красноперов С.Г., який зазначив, що такі заходи є справжнім прикладом виховання патріотизму у підростаючого покоління юних українців.

        Дорогі наші учні, батьки, які їх виховали і викладачі, які їх навчають, немає слів, щоб висловити Вам подяку за участь у цій допомозі! Вона безцінна, а головне дуже вчасна!       

Ко ... Читати далі »

Переглядів: 274 | Додав: Evgeniy | Дата: 15.10.2014

   Продовжується І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад.

  15 жовтня пройшли шкільні щорічні наукові змагання серед юних біологів.

  Найкращі знавці цього предмета змагалися у тестових завданнях теоретичного туру та практичних випробуваннях другого туру.

  Наступного дня учасники олімпіади матимуть зустріч з членами журі, які проаналізують зміст біологічних завдань.

Всі учні, які покажуть кращі результати, представлятимуть свої ЗНЗ на районному етапі олімпіади.

На фото учні Орільського НВК.

Переглядів: 226 | Додав: Fresh | Дата: 15.10.2014

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15 жовтня 2014 року в залі засідань Лозівської РДА було проведено семінар - нараду районного методичного об`єднання вчителів фізичної культури з теми : «Участь педагогічних працівників в конкурсах професійної майстерності та забезпечення участі учнів загальноосвітніх навчальних закладів Лозівського району в спортивних змаганнях. Шляхи підвищення якості викладання фізичної культури в школі».
Під час засідання методичного об`єднання вчителі ознайомилися з Положенням про « Всеукраїнський огляд-конкурс на кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах системи освіти України » та отримали рекомендації щодо участі вчителів фізичної культури Лозівського району в І (районному) етапі огляду-конкурсу в навчальних закладах району.
Учителі обговорили план проведення районного зонального етапу змагань «Малі Олімпійські ігри» серед юнаків та дівчат загальноосвітніх навчальних закладів Лозівського району на 2014/2015 н.р.
Інструктор-методист відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Лозівської райдержадміністрації Матвєєв Є.М. підвів підсумки та нагородив переможців змагань з легкоатлетичного кросу районної спартакіади серед загальноосвітніх навчальних закладів Лозівського району,які відбулися 8 жовтня 2014.

Переглядів: 313 | Додав: Evgeniy | Дата: 15.10.2014

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0