Головна » 2014 » Жовтень » 13

11-12 жовтня в спортивному залі Краснопавлівського багатопрофільного ліцею, Лозівська районна ДЮСШ «Спартанець», провела турнір з волейболу серед дівчат 2000-2001 р.н. та 2002 -2003 р.н. .з нагоди  70 річниці визволення України від німецько – фашистських загарбників

В змаганнях серед дівчат 2000-2001 р.н. приймали участь три команди ДЮСШ «Олімпія» м. Лозова,  ДЮСШ м. Первомайськ, ДЮСШ смт. Близнюки, с. Дворічне  Дворічанського  району, дві команди  ДЮСШ «Спартанець» смт. Краснопавлівка та смт. Орілька. В цікавій захопливій грі перше місце посіла команда ДЮСШ м. Первомайськ , друге місце ДЮСШ смт. Близнюки, третіми стали вихованки ДЮСШ «Спартанець»  смт. Краснопавлівки тренери Вісковатов Г.І. та Бичков П.І.

Серед дівчат 2002-2003 р.н. приймали участь дві команди ДЮСШ «Олімпія» м. Лозова, ДЮСШ  смт. Близнюків та ДЮСШ «Спартанець» смт. Краснопавлівки. Найкращими в цій віковій групі стали вихованки ДЮСШ  смт. Близнюків, другими та третіми стали вихованки ДЮСШ «Олімпія», четверте місце посіла команда ДЮСШ «Спартанець».

Переможці та призери були нагородженні грамотами медалями та кубками.

Переглядів: 165 | Додав: Fresh | Дата: 13.10.2014

12 жовтня 2014 року на футбольних полях Лозівського району пройшов  27 тур відкритого Чемпіонату з футболу серед аматорських  команд колективів фізичної культури сіл та селищ Лозівського району, у якому відбулося кілька цікавих матчів:

У с.Мечебилове  Барвінківського району місцева команда «Лан» приймала чемпіона минулого сезону Краснопавлівський «Гарант»,обидві команди ведуть боротьбу за чемпіонський титул. У видовищному матчі перемогу святкували футболісти «Гаранту» з рахунком 3:1,  у гостей відзначились Скотаренко Денис – двічі та Логінов , у господарів – Човган Яків.

Наступний цікавий матч відбувся у с.Кінне, де місцева команда приймала гостей з с. Павлівка Друга. У напруженому та принциповому матчі команди розійшлися миром 1:1, на гол господарів поля у першому таймі (Цяпка А.) гості відповіли забитим м`ячем у другому таймі (Матвєєв Є.).

У матчі між командами «Смирнівка» та «Михайлівка» 1 тайм закінчився з рахунком 0:7 на користь гостей. На другий тайм футболісти команди с. Смирнівка прийняли рішення не виходити.  Чекаємо рішення федерації.

В інших матчах було зафіксовано наступні результати:

«Оріль»  - «Степок» 10:0, «Агросвіт» - «Царедарівка» 3-0, «Шатівка» - «Єлизаветівка»  0:4, «Комсомолець» - «Перемога» 8-1, «Локомотив» - «Чернігівське» 6:0.

Турнірну таблицю одноосібно очолює «Локомотив» у активі якого 73 очки, друге та третє місце ділять «Лан» та «Гарант» у яких по 70 пунктів, але Краснопавлівці мають гру в запасі.