Головна » 2014 » Жовтень » 08

   08.10.2014 р. у Будинку дитячої та юнацької творчості Лозівської районної ради відбулася звітно-виборча конференція лідерів учнівського врядування "Стожари", де було представлено звіти про роботу молодіжних об'єднань закладів освіти району та презентація цікавих творчих проектів. На конференції було проведено вибори Малої ради, яку у цьому році обрано у кількості 12 осіб. Більшістю голосів головою районної асоціації старшокласників обрано Бадяєва Олександра, учня 11 класу Краснопавлівського багатопрофільного ліцею, його заступником став Халепа Роман із Яковлівського НВК.

   В роботі конференції взяла участь заступник начальника управління освіти, молоді та спорту Ципченко Ольга Петрівна, яка подякувала за активність, побажала творчості у вирішенні актуальних питань учнівської громадськості, нових креативних ідей та їх успішної реалізації.

 

Переглядів: 268 | Додав: Fresh | Дата: 08.10.2014

Сьогодні в нашому районі відбувся І (шкільний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії. До олімпіадного руху залучилися кращі знавці географії 7-10 класів, які випробовували свої сили.

Переможці отримають можливість взяти участь у ІІ етапі олімпіади з географії і представити свій заклад на районному рівні.

На фото учасники олімпіади Комсомольського НВК Лозівської районної ради Харківської області.

Переглядів: 258 | Додав: Fresh | Дата: 08.10.2014

За сприяння відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Лозівської районної державної адміністрації 18 учнів-гуртківців туристичного гуртка БДЮТ Лозівської районної ради на базі Комсомольського НВК під керівництвом Терещенка О.М. 4 жовтня 2014 року взяли участь у обласних змаганнях зі спортивного орієнтування в лісопарковій зоні м.Харкова.

Старт розпочався рівно о 12:00. Контрольний час для кожного учасника становив 2 години. Карти отримували на старті. Для кожної вікової групи була різна кількість контрольних пунктів (КП).

Найголовніше – це те, що діти отримали задоволення, перебороли страхи і довели самі собі, що вони можуть брати участь у таких змагання і досягати гарних результатів.

Змагання показали, що в Лозівському районі  туризм живе, має своїх продовжувачів - молоде покоління справжніх патріотів свого рідного краю.

Переглядів: 248 | Додав: Fresh | Дата: 08.10.2014

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0