Головна » 2014 » Жовтень » 07

Відповідно до наказу управління освіти, молоді та спорту Лозівської районної державної адміністрації від 18.09.2014 № 235 "Про проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у Лозівському районі  у 2014/2015 навчальному році" розпочато І (шкільний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад.

7 жовтня 2014 року в усіх загальноосвітніх навчальних закладах району проведено олімпіаду з фізики, в якій взяли участь учні 7-11 класів. Конкурсні завдання передбачали наявність теоретичних та практичних знань з предмету.

Переможці шкільних олімпіад стануть учасниками ІІ (районного) етапу олімпіади з фізики.

Переглядів: 220 | Додав: Fresh | Дата: 07.10.2014

Для школярів Лозівщини розпочались змагання районної спартакіади. Весь минулий тиждень учні ЗНЗ Лозівського району змагалися у футболі. Шляхом відбіркових етапів найсильніші шкільні команди, 4 жовтня зустрілися у фіналі, який проходив на штучному майданчику біля Орільського ліцею. У фінальних іграх змагались 6 команд, половина з них посіли призові місця: 3 місце Смирнівський НВК, 2 місце Єлизаветівський НВК, 1 місце Орільський НВК.

За висновками суддей змагань кращим воротарем футбольного етапу шкільної спартакіади став Максим Осіпов (Орільський НВК), кращим захисником Сергій Щербина (Єлизаветівський НВК), кращим напівзахисником Ілля Андел (Смирнівський НВК), кращим нападником Андрій Болгов (Єлизаветівський НВК), кращим гравцем Микола Білоєнко (Орільський НВК).

Координатор акції: відділ молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Лозівської районної державної адміністрації.

На фото: Микола Білоєнко та Максим Осіпов, команда Орільського НВК.

Переглядів: 255 | Додав: Fresh | Дата: 07.10.2014

З 27 жовтня по 31 жовтня 2014 року у Будинку дитячої та юнацької творчості Лозівської районної ради Харківської області (с. Катеринівка ) проводиться виставка  дитячих плакатів " Спасибі – НІ !"

Мета виставки:

пропаганда здорового способу життя у дитячому середовищі;

розвиток творчих здібностей дітей;

естетичне виховання дітей шляхом залучення  їх до художньо-прикладного мистецтва.

У рамках виставки  проводяться  різноманітні роз’яснювальні заходи щодо шкідливого впливу на дитячий організм паління, вживання наркотичних речовин, алкоголю, ранніх статтевих відносин.

Про умови проведення виставки читайте детальніше:http://lozrvometod.at.ua/Files/spasibo_2014.doc

Координатор акції: відділ молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Лозівської районної державної адміністрації.

Переглядів: 555 | Додав: Fresh | Дата: 07.10.2014

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0