Головна » 2014 » Жовтень » 01

   01.10.2014 р. на футбольних майданчиках зі штучним покриттям у смт.Орілька , смт. Краснопавлівка  та с. Садове відділом молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Лозівської райдержадміністрації проведено зональні змагання першості з футболу в залік районної спартакіади серед загальноосвітніх навчальних закладів Лозівськог району. У кожній зоні змагалися по 8 команд.

   До фіналу першості вийшли команди : Орільського НВК, Комсомольського НВК, Єлизаветівського НВК, Краснопавлівського НВК, Кінненської ЗОШ та Смирнівського НВК.

Фінал першості відбудеться у суботу 4 жовтня о 9-00.в смт. Орілька

Переглядів: 292 | Додав: Fresh | Дата: 01.10.2014

Управління освіти, молоді та спорту Лозівської районної державної адміністрації звертається до педагогічних та учнівських колективів Лозівщини з пропозицією приєднатися до Всеукраїнської акції «Зігрій солдатів в зоні АТО» - проекту благодійного фонду  «Підтримай армію України».

Акція відбудеться в термін  з 29 вересня по 7 жовтня.

Координатор акції: відділ молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Лозівської райдержадміністрації 2-56-13, 

Дерев’янко Світлана Миколаївна , тел. 0632480954

Детальніше можна дізнатись тут: http://lozrvometod.at.ua/Files/zvernennja.doc

Переглядів: 279 | Додав: Fresh | Дата: 01.10.2014

    З 06 по 10 жовтня 2014 року в рамках заходів районної Програми «Молодь Лозівщини» на 2009-2015 роки   в приміщенні   Будинку дитячої та юнацької творчості Лозівської районної ради проводиться екологічна виставка–акція  сільськогосподарської продукції «Щедрість рідної землі ».                                        

Мета: розвиток екологічного руху,  об’єднання зусиль учнівської молоді, педагогічних колективів та громадськості  для відродження на Лозівщині  благодійництва і соціальної відповідальності.                                           

Учасники:  учнівські колективи,гуртківці загальноосвітніх і позашкільних навчальних  закладів  Лозівського району.

Для участі у виставці  пропонується оформити експозиції сільськогосподарської продукції, вирощені на присадибних ділянках, які будуть передані людям похилого віку ,які мешкають в тер центрі та переселенцям із зони АТО.  

Координатор акції: відділ молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Лозівської райдержадміністрації та  Будинок  дитячої та юнацької творчості Лозівської районної ради.

Переглядів: 356 | Додав: Fresh | Дата: 01.10.2014

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0