Головна » 2014 » Вересень » 30

             26 – 28 вересня в м. Бровари, Київської області відбувся ХХ Міжнародний турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 1999-2000 р. н. пам’яті Заслуженого  тренера України, МСМК, полковника Рідченко Ю.В.

            В змаганнях приймали участь понад 200 учасників з областей України, та ближнього зарубіжжя.              Вихованки Лозівської районної ДЮСШ «Спартанець», мешканки  смт. Краснопавлівки , Минко Вероніка та Малявко Христина приймали участь в цих змаганнях та  посіли треті місця в своїх вагових категоріях. Вихованки  тренера ДЮСШ «Спартанець»  Іліметов А. Р.

Переглядів: 240 | Додав: Fresh | Дата: 30.09.2014

         Делегація Харківської області взяла участь у заходах, присвячених Всеукраїнському Дню дошкілля, що відбулися 26 вересня 2014 року у м. Києві. До складу делегації ввійшли керівники, педагогічні працівники дошкільних навчальних закладів, методисти, викладачі та представники громадських організацій. Серед  учасників делегації – заступник директора дошкільного підрозділу Краснопавлівського навчально-виховного комплексу Дудченко Рита Володимирівна.

        Представників дошкілля України привітали Народний депутат України, голова Комітету з питань освіти і науки у Верховній Раді Лілія Гриневич, директор департаменту середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України Юрій Кононенко, голова Всеукраїнської  Асоціації працівників дошкільної освіти Ніна Омельяненко. Учасники делегації взяли участь в урочистому засіданні з нагоди свята, проведенні круглого столу та майстер-класах, що проводили науковці та педагоги-практики.

Переглядів: 210 | Додав: Fresh | Дата: 30.09.2014

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0