Головна » 2014 » Вересень » 19

     В рамках районної акції "Молодь за здоровий спосіб життя" 18 вересня 2014 р на базі Орільської ЗОШ І-ІІІ ст., психологічною службою Управління освіти, молоді та спорту Лозівської районної державної адміністрації було проведено тренінг для учнів 9-х класів: «УМІННЯ СКАЗАТИ «НІ» В ЕКСТРЕМАЛЬНИХ СИТУАЦІЯХ», за участю начальника управління - Музики Володимира Миколайовича.

  Метою цього тренінгу є  формування серед підлітків  відповідального ставлення до власних вчинків, власного здоров‘я, вміння оцінювати ситуації ризику, приймати конструктивне рішення та протистояти соціальному тиску. 

Переглядів: 618 | Додав: Fresh | Дата: 19.09.2014

   19 вересня 2014 року 22 вчителя ЗНЗ Лозівського району, які викладають навчальний предмет "Православна культура Слобожанщини" взяли участь в тренінгових заняттях в рамках реалізації пілотного проекту "Православна культура Слобожанщини".

   В ході семінару вчителям було представлено досягнення і методичні наробки з питань впровадження навчальної программи "Православна культура Слобожанщини" для учнів 5-8 класів ЗНЗ надано необхідну науково-методичну допомогу щодо викладання даного курсу.

Переглядів: 312 | Додав: Fresh | Дата: 19.09.2014

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0