Головна » 2014 » Квітень » 22

   22 квітня 2014 року завершено збір, обробку та відправку інформації ІІІ етапу національного моніторингового дослідження стану впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у загальноосвітніх закладах Харківської області. У моніторингу приймали участь учні 11 класів, вчителі інформатики, алгебри, геометрії, фізики, історії, географії, фізичного виховання, трудового навчання, які викладають в 11 класах Смирнівського та Яковлівського НВК, а також батьки учнів 11 класів проходили опитування в режимі  on-line. Результати моніторингових досліджень направлено до центру моніторингу якості освіти КВНЗ "ХАНО"

Переглядів: 346 | Додав: Fresh | Дата: 22.04.2014

   18 квітня 2014 року відбувся зональний етап фестивалю дружин юних пожежних у місті Лозова. У цьому етапі фестивалю взяли участь команди, які представляли міста та райони Харківської області. Наша дружина «6 кадрів» також не стояла осторонь, адже мала честь представляти  Лозівський район на фестивалі.

Змагання були складними, але цікавими. З самого початку на учасників команд чекали серйозні конкурси. Одразу три з них проходили одночасно: «Знавці грибів», «Надання першої медичної допомоги» та «Кінець Олександрова». Знавцем їстівних та неїстівних грибів у цьому конкурсі виступила Сиротіна Юлія (учениця 7 класу), яка показала хороший результат. А у цей час у конкурсі «Надання першої медичної допомоги» показували своє вміння накладати пов'язку та відповідати на теоретичне питання по першій допомозі Нечитайленко Єлизавета (учениця 9 класу) та Байдакова Анна (учениця 7 класу).

І один з найскладніших конкурсів – «Кінець Олександрова», або як ще його називають допомога потопаючому. Завдання конкурсу: на відстані 10 метрів, з ... Читати далі »

Переглядів: 282 | Додав: Fresh | Дата: 22.04.2014

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0