Головна » 2014 » Квітень » 10

   09 квітня 2014 року на базі районного міжшкільного навчально-виробничого комбінату представниками Лозівської філії Харківського автомобільно-дорожнього технікуму була проведена профорієнтаційна робота з учнями 10-11 класів. 

Завідувач економічним відділенням Луценко Ірина Віталіївна ознайомила учнів з філією технікуму, яка проводить підготовку молодших спеціалістів за денною та заочною формами навчання, зі спеціальностями, які можна здобути на економічному відділенні, на яких посадах можуть працювати випускники філії, де можуть продовжувати навчання, за яких умов тощо. За відмінні успіхи у навчанні в технікумі студенти отримують підвищену стипендію, є також можливість отримати персональну стипендію ім. О.С. Масельського та Президента України. Студенти відділення займаються не тільки навчальною роботою, а й беруть участь у науково-практичних конференціях різних рівнів, обласних конкурсах, олімпіадах та конкурсах професійної майстерності.

В процесі проведення заходу школярі переглянули відеофільм про технікум, презентації економічного відділення з досягненнями педагогічного колективу та студентів відділення.

 Голова ЦК «Бухгалтерський облік» Яковенко Світлана Леонідівна та викладач економічного відділення Власенко Тетяна Юріївна роздали учням буклети з інформацією про Лозівську філію ХАДТ, запросили на День відкритих дверей та на навчання. ... Читати далі »

Переглядів: 389 | Додав: Fresh | Дата: 10.04.2014

   Вже стало доброю традицією навесні проводити районний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних. Так і цього року 10 квітня організаторами: Лозівським районним відділом ГУ ДСНС України у Харківській області та відділом освіти Лозівської райдержадміністрації був проведений цей фестиваль. Він проводиться з метою навчання учнів закладів освіти району правилам безпечної поведінки, формування в учнівської молоді поваги до професії рятувальника, залучення її до вивчення історії пожежно-рятувальної справи та популяризації серед дітей і молоді здорового способу життя. Позмагатися в різноманітних конкурсах приїхали 6 дружин:

  1. Команда «Вогники» Миколаївського НВК (керівник Борисенко Т.В.) ;
  2. Команда «Вогник» Краснопавлівського  НВК (керівник Ісакова О.І.);
  3. Команда « Запальні рятівники» Чернігівського НВК (керівник Хлопік С.В.);
  4. Команда «Прометей» Полтавського НВК (керівник  Труш Т.В.);
  5. Команда « 6 кадрів» Катеринівської ЗОШ І-ІІІ ст.(керівники:   ЛазаренкоС.М., Кочергіна О.А.);
  6. ... Читати далі »
Переглядів: 307 | Додав: Fresh | Дата: 10.04.2014

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0