Головна » 2014 » Квітень » 07

   Куди піти вчитися? Це питання все частіше задають собі випускники шкіл та їхні батьки.

   Відповідь на нього учні загальноосвітніх шкіл Лозівського району отримали 03 квітня 2014 року на шостій спеціалізованій міжрегіональній виставці з міжнародною участю «Освіта Слобожанщини та кіберпростір - 2014», яка проводилась за підтримки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації та Департаменту освіти Харківської міської ради. Виставковий захід проводився в приміщенні Палацу спорту (станція метро « Маршала Жукова»).

   Вагому допомогу у підготовці та організації виставки надав депутат Харківської міської ради Лесик А.А. та благодійний фонд ФК «Прем'єр ». Інформаційний партнер заходу - освітній портал www.osvita.org.ua .

   Метою виставки було презентувати для широких мас населення міста та області можливості закладів освіти Харківщини, інших регіонів України, а також Росії, країн Європи, допомогти абітурієнтам зробити свідомий вибір навчального закладу, представити досягнення науково-педагогічних колективів. На виставці відвідувачі мали змогу отримати відповіді від представників різних навчальних закладів щодо особливостей вступної кампанії 2014 року, ознайомитися з порядком нарахування додаткових балів після закінчення підготовчих курсів, отримати необхідну інформацію про напрямки підготовки і факультетах.

Переглядів: 410 | Додав: Fresh | Дата: 07.04.2014

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0